Horoskop na stredu 30. októbra: Kozorožec si musí dávať pozor, dobrý deň pre Škorpióna

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 30. októbra.

BARAN

Pokúste sa pozerať dopredu, vyhrňajte si rukávy, aj keď sa to niekedy zdá ťažké, pretože je potrebné urobiť toľko vecí a vyriešiť toľko problémov: teraz môžete stránku otočiť a nechať niektoré situácie pozadu. Potrebujete silu a odvahu.

BÝK

Streda bude oveľa lepším dňom ako boli tie predchádzajúce, alebo aspoň vaša nálada a spôsob, akým sa s vecami zaoberáte, je lepšia, pozitívnejšia ako predtým, a to vám veľmi pomáha. Pokúste sa nahromadenú nervozitu rozdýchať, prípadne miesto toho si trochu odpočinúť, potrebujete to po všetkom napätí, ktoré sa vo vás  nazbieralo v poslednom období.

BLÍŽENCI

Pokúste sa udržať nervozitu a agitáciu na uzde. Možno existujú odpovede, ktoré stále neprídu, musíte počkať ešte niekoľko týždňov. Pokúste sa zmierniť stres, vystrihnite okamihy len pre seba, relaxujte.

>>>Výzva pre ľudí: Túto jednu vec by mal každý na Dušičky prehodnotiť

RAK

Paolo Fox odporúča, aby ste sa snažili vyjadriť lepšie svoje pocity, obyčajne to však nerobíte. Kvôli partnerovi by ste to však mali zmeniť, hlavne v týchto dňoch sa viac otvorte. V láske môžete nájsť pokoj.

LEV

Pozitívny deň pre Leva, napriek tomu, že môžu nastať menšie neúspechy: ste skutočne silnejší a dokážete ich prekonať veľkým spôsobom. Platí to v profesionálnom aj pracovnom prostredí, ako aj v láske a súkromnom živote. Možno existuje určitá túžba niečo zmeniť vo vašom živote: skúste pochopiť, čo vás robí nespokojným.

PANNA

Paolo Fox predpovedá tlmený, rozrušený a nervózny deň. Je to len dočasná fáza, preto sa snažte, aby vás to veľmi neovplyvnilo. Dnes sa nepúšťajte do argumentácii a zbytočne neprovokujte vaše okolie. Akékoľvek problémy je lepšie riešiť cez víkend.

>>>Herečka Mirka Partlová ukázala tehotenské bruško: Už čoskoro bude mamina

VÁHY

Pozitívny deň, ideálny na poskytnutie priestoru na lásku. Pokiaľ ide o prácu, veci sa budú vyvíjať pozitívne, ale skúste využiť príležitosti, aby ste sa v niečom nezablokovali. Dnes sa budete cítiť spokojne.

ŠKORPIÓN

Pozitívny deň, v ktorom môžu prísť isté dobré správy. Vyzerá to ako priaznivé obdobie, ktoré odstráni všetky negatívne veci, ktoré sa vyskytli v minulosti. Pokúste sa teda nemyslieť na to, čo bolo, pozerajte sa dopredu, pretože budúcnosť, ktorá vás čaká, je skutočne veľmi pozitívna. Dobre bude na tom aj láska. Ste znamením dňa.

STRELEC

Paolo Fox predpovedá pozitívny deň vďaka dobrému prechodu Mesiaca a vytrvalosti Jupitera vo vašom znamení. Pokiaľ ide o lásku, všetko je v poriadku, no snažte sa držať ďalej od vážnejších diskusií.  Keďže je práca chránená hviezdami, môžete začať nový projekt. Niečo, čo sa práve začalo, bude úspešné.

>>>V ktorej možnosti sa nenachádza vybrané slovo? Otestujte sa v kvíze

KOZOROŽEC

Trochu komplikovaný deň kvôli nie najlepšiemu vplyvu Marsu, ktorý by vo vás mohol vyvolať nervozitu, stres, miestami sa môžete správať agresívne. Môžu nastať problémy v práci, možno spojené s peniazmi, ale snažte sa neznepokojiť: toto sú oneskorenia, ktoré sa vyriešia do decembra. Pre slobodných nastal čas zamilovať sa.

VODNÁR

Streda bude podľa Paola Foxa pre Vodnárov nie rovno ideálny deň. Skúste držať nohy pri zemi a s väčšou pozornosťou riešte materiálne záležitosti, aby ste mali výdavky pod kontrolou. Pokiaľ ide o city, môžete obnoviť vzťah v kríze.

Sledujte nás na INSTAGRAME >>TU

RYBY

Tlmený deň, v ktorom by mohlo dôjsť k nedorozumeniam, napätiu alebo rozporom s okolím. Mali by ste sa pokúsiť zostať pokojní, nehádať sa, aj keď v tomto období sa zdá, že ste citlivejší ako obvykle a preto reagujete impulzívnejšie. Pred tým ako niečo poviete, počítajte do sto.