karty, veštenie

Horoskop na stredu 3. apríla: Na niekoho čaká konečne spriaznená duša

  • Horoskop na stredu 3. apríla
  • Znamením dňa je Škorpión
  • Slobodný Vodnár by mohol spoznať spriaznenú dušu

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na stredu 3. apríla

BARAN

Dnes sa môže medzi vami a partnerom vytvoriť akási dusná atmosféra. Skúste problémy riešiť s chladnou hlavou a zároveň pochopiť, čo mohlo tento hnev vyvolať.

BÝK

Dnešný deň začnete s pocitom žiarlivosti. Nie, nejde o nejednoznačné sny, vaše podozrenia vyplývajú z reality. Budete na to myslieť počas celého dňa, no mali by ste tieto pocity potlačiť a miesto toho sa sústrediť na to, že to s partnerom v pokoji prediskutujete.

BLÍŽENCI

Vo vnútri vás niečo dusí, no ani poriadne neviete čo. V práci pokračuje všetko tak ako obvykle a váš milostný život, ak nejaký existuje, netrpí žiadnymi trhlinami. Práve preto nerozumiete vašim pocitom, no možno to bude len z jarnej únavy.

Prečítajte si tiež: Najhoršia kombinácia znamení: Tieto sa k sebe podľa hviezd vôbec nehodia

RAK

Dnes ste bez nálady a nič sa vám nechce. I keď sa spočiatku bude zdať, že všetko ide podľa plánu, v skutočnosti to bude práve naopak. Nesmiete si však pripúšťať chyby, nakoľko každý má občas zlý deň.

LEV

Streda bude pre vás pomerne mrzutá. Môže vás ovládnuť hnev, ktorý nemusí najlepšie pôsobiť na vaše okolie. Pokúste sa pozerať na veci trochu viac pozitívnejšie a nevyvolávajte okolo seba zbytočne dusnú atmosféru.

PANNA

Streda bude dňom neistoty. Ak ste slobodní, nedávno ste sa stretli s istým sentimentálnym sklamaním a snažíte sa o zotavenie. Dnes by mohol nastať zlom a možno by vám mohla prísť do cesty tá správna osoba.

VÁHY

Stredu začnete s pozitívnymi pocitmi. Práve preto prestanete myslieť na isté nezhody, ktoré v konečnom dôsledku aj tak nikam nevedú. Vychutnávajte si jarný deň a nedovoľte vašim starostiam, aby vám ho pokazili.

ŠKORPIÓN

Drahí Škorpióni, dnes ste znamením dňa! Ak ste si už dávnejšie stanovili nejaký cieľ, práve dnes sa ho chopte a posuňte sa k nemu zase o čosi bližšie. Treba len veriť a všetka snaha sa časom vráti, nesmiete zúfať.

STRELEC

Isté zmeny v práci vo vás vyvolajú zmätok, čo vám pokazí náladu a mohlo by sa to preniesť aj na vášho partnera. Z hlboka dýchajte a uvedomte si, že po zlom dni príde lepší, a tak sa zamerajte na niečo krajšie, aby ste sa rozptýlili.

Prečítajte si tiež: Trúfnete si na 5 nebeských otázok? Otestujte sa v našom krátkom kvíze

KOZOROŽEC

V stredu budete musieť prekonať niekoľko prekážok, ktoré by mohli oslabiť vašu trpezlivosť. Na druhej strane, mohlo by sa udiaľ nieč, čo sa postará o príjemnú zmenu vo vašom živote.

VODNÁR

Okolo vás je žiarivá a pozitívna aura, čo by mohlo byť vďaka láske. Ak ste slobodní, mohol by prísť zlom vo vašom živote. V poslednej dobe ste sa samotou dosť trápili, no hviezdy sa rozhodli, že vám podajú pomocnú ruku.

RYBY

Chceli by ste pokojný deň, no vaša rodina je zrejme iného názoru. V poslednom období sa nakopili konflikty, pričom vaša tvrdohlavosť tomu vôbec nepomohla, práve naopak. Musíte si vyčistiť myseľ a pokúsiť sa napraviť všetky nedorozumenia.