Harry a Meghan pred narodením dieťaťa prekvapili fanúšikov: Novinka potešila milióny ľudí

Foto: Instagram

Manželka princa Harryho, niekdajšia americká herečka Meghan Markle prividie o pár dní na svet svoje prvé dieťa, na ktoré sa už teší nielen celá kráľovská rodina ale aj všetci ich fanúšikovia. A práve pre tých si dvojica najnovšie pripravila ďalšie prekvapenie.

Princ Harry a Meghan Markle si totiž založili svoj vlastný účet na obľúbenej sociálnej sieti, ktorým určite potešili nejedného fanúšika. Po pár hodinách od založenia konta ich začalo sledovať už viac ako dva milióny ľudí.

Sussexroyal, tak sa nazýva ich nový účet na Instagrame, vďaka ktorému chcú dostať do povedomia snahu, ktorú ako členovia kráľovskej rodiny realizujú. Vo svojom prvom príspevku napísali:

“Vitajte na našom oficiálnom Instagrame. Tešíme sa na to, že budeme zdieľať prácu, ktorá nás poháňa, veci, ktoré podporujeme, dôležité oznámenia a príležitosť objasniť  kľúčové otázky. Ďakujeme Vám za vašu podporu a vítame Vás na @sussexroyal. –  Harry & Meghan”

Je možné, že si dvojica založila účet aj z dôvodu, aby sa mohli s ich fanúšikmi deliť o fotky svojho prvorodeného dieťaťa, ktoré by sa malo už čoskoro narodiť .

Instagram

1 thought on “Harry a Meghan pred narodením dieťaťa prekvapili fanúšikov: Novinka potešila milióny ľudí

Comments are closed.