Horoskop na stredu 29. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na stredu 29. januára
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 29. januára.

BARAN

V stredu budete mať dostatok energie vďaka Mesiacu, ktorý je vo vašom znamením. Podľa Paola Foxa by ste však dnes nemali hovoriť o láske a verte všetkému tak, ako to je.

BÝK

Pozitívna energia, vďaka ktorej budete môcť čeliť rôznym prekážkam pred bránami februára. Túžite milovať a byť milovaný, nič nezastaví impulz srdca.

BLÍŽENCI

Podľa horoskopu Paola Foxa môžete byť v stredu precitlivení a vaša nálada je ako na hojdačke. Dnes by mohli existovať nové stretnutia, v práci prichádzajú nečakané úspechy.

RAK

Podľa Paola Foxa vás dnes čaká tlmený deň, pozor na komplikácie v láske, i napriek tomu, že sa usilujete o uzdravenie vzťahu. Niekoľko diskusií naruší profesionálnu rovnováhu.

>>>VIDEO Blesková stavba nemocnice v čínskom Wuchane: Po pár dňoch postavili prvý blok

LEV

V stredu by ste mohli žiariť. Pozitívne na vás pôsobí Mesiac, ktorý vás bude bozkávať láskou a odhodlaním. Hviezdy vám tiež pomôžu v práci. Ste znamením dňa.

PANNA

Konečne sa riešia isté problémy, Paolo Fox vám dnes predpovedá pokojnejší deň na rozdiel od minulého obdobia. Dobrá nálada bude mať pozitívne účinky na prácu, ale aj na súkromný život.

VÁHY

Streda bude podľa Paola Foxa tlmeným dňom na lásku, cítite nervozitu, ktorá by mohla viesť k nezhodám. Nevenujte príliš veľa pozornosti problémom v práci, ešte viac vás to unaví. Večer skúste zrelaxovať.

ŠKORPIÓN

Dnes by ste mali ostať pokojní, hlavne ak ste sa v posledných dňoch stretli s nejakými problémami. Zlá energia môže byť aj vo vzťahu, možno vás partner z niečoho obvinil. Skúste to vyriešiť.

>>>Slováci, ukážte sa! Zvládnete kvíz s otázkami o Slovensku?

STRELEC

Podľa horoskopu Paola Foxa bude dnes priaznivý deň vďaka pozitívnemu vplyvu Mesiaca, ktorý napomáha aj láske. Môžete získať nové priateľstvo.

KOZOROŽEC

Streda bude ťažkým dňom pre Kozorožcov, venujte väčšiu pozornosť medziľudským vzťahom, city by mali mať prednosť pred všetkým ostatným, dokonca aj pred prácou. Spomaľte tempo a obnovte ľudské vzťahy.

VODNÁR

Podľa Paola Foxa venujete príliš veľa energie práci, obmedzte aj koníčky, rodina či partneri si vyžadujú vašu pozornosť. Ak podnikáte, koncom mesiaca by ste mohli dostať dobré správy.

RYBY

Pozitívny deň v oblasti lásky. Mesiac vás zavedie na novú cestu plnú pocitov, možno ste dali niekomu druhú šancu. Páry môžu začať novú cestu.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.