Horoskop na stredu 25. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: Peepl.sk, foto: FB, pixabay.com

  • Horoskop na stredu 25. novembra 2020
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 25. novembra:

Baran – Mesiac je priaznivý: využite to, krásny vplyv hvized z pohľadu lásky. V práci ide o rok, ktorý zahŕňa dôležité rozhodnutia a ktorý vám umožní prekonať niektoré prekážky.

Býk – Pokúste sa prežiť tento deň s veľkým pokojom. V práci sa vyskytnú určité pochybnosti ohľadom financií, môžu chýbať aj nejaké príležitosti.

>>>Gramatický kvíz z prijímačiek na stredné školy: Zvládnete 8 otázok na plný počet?

Blíženci – Ak ste v minulosti zažili krízu, môžete teraz hľadať lásku s väčšou sebadôverou. V práci sa snažte byť finančne opatrní.

Rak – Mesiac nie je v najlepšom postavení, snažte sa vyhnúť hádkam a konfliktom v láske. V práci ste sa rozhodli už nerobiť veci, na ktorých vám málo záleží: teraz je to všetko vo vašich rukách.

Lev – Mesiac je opäť aktívny: veľká chvíľa pre lásku. V práci čoskoro znova objavíte svoju tvorivú stránku: pozitívny deň. Ste znamením dňa.

Panna – Slnko začína zlý prechod znamením, pozor na lásku. V práci môžu byť v niektorých situáciách proti vám iní ľudia.

Váhy – Mesiac je v opozícii, musíte získať späť stratenú vyrovnanosť. V práci odložte diskusie na piatok 27. novembra.

Škorpión – Ak chcete hovoriť o láske, bude lepšie, ak to urobíte ešte v stredu.  V práci môže niekto urobiť výber, ktorý povedie k  istej výhode.

Strelec – Mesiac je na vašej strane: je ten pravý čas priblížiť sa k osobe, ktorá sa vám páči. V práci prídu dobré správy v decembri. Prajú vám hviezdy.

Kozorožec –  Existuje toľko vecí, ktoré musíte urobiť, v hlave máte veľa myšlienok: nervózny deň. V práci starostlivo zvážte pravdepodobné nové príležitosti.

Vodnár –  Neodkladajte diskusiu na víkend: dobrá astrologická situácia v láske. V práci môžu byť vaše nápady geniálne – ale neponáhľajte sa a každú investíciu spravujte opatrne.

Ryby – Venujte väčšiu pozornosť pri ľuďoch narodených v znamení Strelca a Blížencov. Z profesionálneho hľadiska, ak ste pracovali na čiastočný úväzok a chcete vyriešiť problémy, môžete teraz podať istú žiadosť. Urobte to skôr, ako dorazí december.