horoskop

Horoskop na stredu 22. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na stredu 22. januára
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 22. januára.

BARAN

Podľa Paola Foxa dnes bude napätý deň. Pracovné záväzky môžu spôsobiť problémy s vašim partnerom, ktorý sa cíti zanedbaný, dajte si na toto veľký pozor. Problémy vo financiách.

BÝK

Dnes by ste sa mali konečne odpútať od minulosti a od niektorých ľudí, ktorí vám priniesli do života len starosti. Až potom sa môžete vydať novou cestou. Čakajú vás prínosné novinky.

BLÍŽENCI

Podľa Paola Foxa môže dnešok viesť k niektorým dôležitým úvahám. Slodobní by mohli spoznať novú osobu a majú túžbu po dlnom čase sa zamilovať, no napriek tomu sa vám to akosi nedarí. Musíte pracovať na svojom emocionálnom bloku.

>>>Jasmina pridala fotku so Sanelom: Fanúšikovia sú nadšení, konečne vidieť tváričku chlapčeka

RAK

Podľa horoskopu Paola Foxa by ste dnes mali byť opatrní, najmä v práci a nepokúšať sa o diskusiu, ktorá v skutočnosti nikam nevedie. Ak musíte urobiť dôležité rozhodnutie, venujte úvahám ešte viac času.

LEV

Podľa Paola Foxa je dnes mimoriadne dobrý deň. V skutočnosti vám niektoré zaujímavé stretnutia opäť vyčaria na tvári úsmev, takže neostávajte doma, no choďte niekde von. Nebudete to ľutovať.

PANNA

Dnes je z hľadiska pocitov tlmený deň. Musí byť prekonaná séria vzdialeností medzi vami a vašim partnerom, prípadne niektorými priateľmi, ktorých máte veľmi radi. Pokúste sa viac uvoľniť a napätie zmizne.

>>>Viete k slovenským seriálom priradiť hercov, ktorí si v nich zahrali? Otestujte sa v kvíze

VÁHY

Paolo Fox vás dnes vidí veľmi unavených, no nie fyzicky, ale z psychického hľadiska. Ste veľmi emocionálne nabití, no zdá sa, že takmer vybuchnete. Snažte sa preto čo najviac ostať pokojní.

ŠKORPIÓN

V tomto období sa musíte snažiť vyhnúť hádkam a napätiu, pretože nie ste v duševnej pohode a nie je ani dobrý čas na vyriešenie dôležitých konverzácií. V práci to ide dobre, skúste sa zamerať na to, čo vám ide najlepšie.

STRELEC

Dnešný horoskop vás vyzýva k väčšej opatrnosti, najmä v láske. Ak ste niekoho nedávno spoznali, snažte sa nepodniknúť rýchle kroky, no choďte na to pomaly. Len tak zistíte, či je tou správnou osobou.

KOZOROŽEC

Podľa horoskopu Paola Foxa je toto obdobie pre vás celkom zaujímavé. Slobodní by mohli mať niekoľko úletov, v práci však budete mať pozitívny deň: uprednostňované sú nové kontatky či znalosti.

>>>Ako dobre poznáte rímske čísla (II)? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Merkúr a Slnko sú dnes na vašej strane, takže sa snažte využiť všetku pozitivitu na priblíženie sa k láske a romantike. Slobodní by mohli smerovať k dobrému vzťahu, preto nerobte žiadne zlé kroky. V práci sa pripravujú nové spolupráce. Ste znamením dňa.

RYBY

Dnes môžete byť veľmi nervózni, čo by mohlo spôsobiť hádku s partnerom. V skutočnosti tento spor môže poviesť k pozitívnemu a nevyhnutnému objasneniu istých záležitostí. V práci buďte viac všímaví, je ten správny  čas, aby ste ukázali, čo vo vás je.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.