Horoskop na stredu 22. apríla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na stredu 22. apríla
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 22. apríla:

Baran – Paolo Fox predpovedá deň plný energie, využite, dobrý čas na lásku. Pravdepodobne budete musieť urobiť dôležité rozhodnutia.

Býk – Môžete vyriešiť isté menšie problémy, deň vhodný na obnovenie vnútornej sily. V láske môžu páry prekonať isté nedorozumenia.

>>>Kráľovná Alžbeta II. oslavuje narodeniny: Dožíva sa nádherného veku

Blíženci – V láske sa môžu veci zlepšovať. Ak však pár nie je ideálny a veci nejdú tak, ako by mali, možno je lepšie porozmýšľať o rozchode.

Rak – Vzťahy s ostatnými sú v súčasnosti stresujúce, môžu existovať určité problémy. Saturn spôsobuje spomalenie práce a financií.

Lev – Podľa predpovedi Paola Foxa prevláda v láske isté napätie, musíte byť opatrní. Dobre bude na tom práca: v prípade problémov nájdete riešenia.

Panna – Počas dňa sa môžu objaviť nervozita či napätie v láske. Zlepšenie na pracovisku: problémy, ktoré sa objavili v posledných dňoch, majú riešenie.

Váhy – Musíte si oddýchnuť. Je to veľmi únavné obdobie. Môže sa však objaviť niekoľko správ. V láske sa veci zlepšia u tých, čo sú starší ako 23 rokov.

Škorpión – Láska môže byť do konca apríla trochu komplikovaná: vyhýbajte sa diskusiám. Práca si vyžaduje veľa času. Niektoré ťažkosti s riadením vecí.

Strelec – Vhodný čas na uzdravenie z viacerých pohľadov, nechajte strach bokom. Paolo Foxa predpovedá pozitívny prechod Saturnu a Venuše. Ste znamením dňa.

>>>Otestujte sa v kvíze zo všeobecných otázok: Geografia, literatúra či otázka zo Slovenska

Kozorožec – Mali by ste sa dobiť väčšou pozitivitou a optimizmom. V láske máte určitú neistotu. Dobré pracovné príležitosti, aj keď sa týkajú obmedzeného obdobia.

Vodnár – Nervózne obdobie v mnohých oblastiach. V láske sa snažte nevytvárať zbytočné diskusie a zostaňte v pokoji. V práci sa vyžaduje trpezlivosť, situácia sa čoskoro zlepší.

Ryby – Venuša vytvára zmätok, musíte byť viac opatrní ak vás súčasne zaujímajú dve osoby. V práci sa vyžaduje trpezlivosť, situácia sa zlepší.