Horoskop na stredu 14. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na stredu 14. októbra 2020
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 14. októbra:

Baran – Tlmený deň na lásku, pocítiť to môžu hlavne slobodní. Z hľadiska práce to nebude najhoršie, je však dosť ťažké urobiť všetko, čo ste si naplánovali.

Býk – Starostlivo riešte citové problémy, zbytočne sa neunáhlite. Pokiaľ ide o prácu, tí, ktorí majú vlastné podnikanie, sa budú musieť rýchlo rozhliadnuť aj po niečom inom.

>>>Smutná správa pre fanúšikov Dva a pol chlapa: Zomrela herečka zo seriálu

Blíženci – Praje vám priaznivý Mesiac, mali by ste však nad niečím dôkladnejšie popremýšľať. Čo sa týka práce, nebojte sa, blíži sa lepšie obdobie, ako to, ktoré prežívate.

Rak –Lepšie urobíte, ak sa vyhnete problémom, Mesiac bude v opozícii. Slobodní by mohli nadviazať bližší kontakt s Kozorožcom či Baranom. Pokiaľ ide o prácu, nebojte sa čeliť novinkám.

Lev – Páry musia niečo prehodnotiť, situáciu je potrebné reorganizovať. Pokiaľ ide o prácu, ak máte vlastné podnikanie, môžu vás postretnúť neočakávané výdavky.

Panna – Láska je práve teraz v popredí, v stredu sa budete cítiť príjemne. Čo sa týka práce, tí, ktorí pracujú už dlhšie, by mohli dostať nejakú neočakávanú odmenu.

Váhy – Mesiac v znamení vás podporuje v láske a vo vzťahoch. V oblasti práce sa môžete vydať inou cestou, môžete dostať dobrú odpoveď.

Zľavy na wellness pobyty

Škorpión – Pozitívny deň na lásku, v niečom sa môžete rozhodnúť, vynahraďte si s partnerom stratený čas. Pokiaľ ide o prácu, obloha bude priaznivá pre prijímanie dôležitých rozhodnutí.  Ste znamením dňa.

Strelec – Zložitý deň na lásku, lepšie je vyhýbať sa diskusiám so svojím partnerom. V pracovnej oblasti sa očakáva rušný a namáhavý deň. Snažte sa a pokračujte vo svojich aktivitách.

Kozorožec –Náročnejší deň v oblasti citov. Nová láska sa však môže stať dôležitou. Po pracovnej stránke budete mať problém niečo vyriešiť, ale nápady vás neobchádzajú. Budete veľmi napätí: prichádzajú objasnenia.

Vodnár – V poslednej dobe sa vyskytlo veľa problémov, ale streda bude celkom dobrým dňom. Na pracovnej úrovni budete vyzvaní, aby ste začali novú cestu. Pocítite túžbu urobiť vo svojom živote zmenu.

Ryby – Trochu náročnejší deň, niektoré veci neberte príliš vážne. Čo sa týka práce, nepodceňujte nové návrhy. Dobré príležitosti prídu od konca mesiaca.