Horoskop na stredu 11. septembra: Kozorožec či Ryby sa dostávajú zo sklamania

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 11. septembra
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 11. septembra.

BARAN

Milý Baran, podľa horoskopu Paola Foxa vás čaká naozaj pozitívny víkend, v ktorom budete môcť realizovať svoje plány. Ak podnikáte, môže sa vám podariť viac zarobiť, ak ste zamestnaní, nadriadení vás môže niečím odmeniť. V láske však buďte opatrní, hlavne cez víkend, zbytočne sa s partnerom nehádajte. Ste znamením dňa.

BÝK

Streda nebude pre Býkov dobrý deň. Mohli by sa objaviť nejaké komplikácie najmä v práci, no i v medziľudských vzťahoch. Zlá nálada aj v rodine, pravdepodobne kvôli istým zmenám, ktoré sa ostatným nepáčia. Určite si priority a zamerajte sa na ne.

>>>Prísna Gabriela zo Skrytej vášne dnes vyzerá fantasticky: Pozrite si jej aktuálne fotky

BLÍŽENCI

U Blížencov naďalej pokračuje fáza veľkej neistoty, ktorá by mohla ovplyvniť všetko, čo robíte. Najmä v práci by ste mali hľadať nové skúsenosti a príležitosti. Dávajte pozor na tých, ktorí sa vám snažia hádzať polená pod nohy.

RAK

Streda nebude podľa Paola Foxa ideálna ani pre Raka. Neobídu vás problémy, no i napriek tomu budete schopní dosiahnuť svoje denné ciele. V láske prežívate fázu zotavenia, to najlepšie príde najmä medzi piatkom a sobotou.

LEV

V stredu vám hviezdy radia, aby ste viac rozvíjali svoje osobné vzťahy, nakoľko sa v poslednej dobe bavíte na účet druhých. Prestaňte byť netrpezliví alebo príliš nároční. Pokúste sa nájsť trochu harmónie, ktorá bude užitočná pre vašu prácu.

>>>Kate alebo Meghan? Briti rozhodli, kto je najobľúbenejším členom kráľovskej rodiny

PANNA

Podľa horoskopu Paola Foxa budete v stredu zavalení pracovnými povinnosťami až natoľko, že nebudete mať čas venovať sa druhým. Napriek tomu ste spokojní, no spustí sa alarm pre vaše financie, v poslednej dobe ste mali viac výdavkov.

VÁHY

Váhy prežívajú v práci nepokoj. V posledných dňoch vaši nadriadení zaviedli isté zmeny, ktoré vám skomplikovali váš život. Je to len otázka zvyku, nenechajte sa odradiť. Snažte sa vyhnúť stresu.

ŠKORPIÓN

V posledných dňoch sa cítite trochu osamelí. Veľa ľudí vás posudzuje podľa fyzcikého vzhľadu, pracovného výkonu či vystupovaniu a toto vás začalo trápiť. Kým sa neporozprávate, vaše okolie to bude robiť aj naďalej. V stredu sa na chvíľku zastavte a prestaňte sa naháňať za všetkým.

>>>Otestujte sa v kvíze všeobecných otázok: Dáte ho na plný počet bodov?

STRELEC

Strelci boli v poslednej dobe pri rozhodovaní trochu unáhlení, či už ide o prácu alebo lásku. Teraz za to môžete trochu doplácať, preto je vždy dôležité si konanie vopred poriadne premyslieť. Rozmýšľajte nad tým, či by ste nechceli v niečom zmeniť svoj život.

KOZOROŽEC

Kozorožec sa snaží zotaviť po trochu komplikovanom období. Mnohí mohli zažiť medzi jarou a letom ťažké chvíle lásky. Krízu ste už prekonali, no ešte sa musíte dostať do väčšej psychickej pohody. Hviezdy vám radia, aby ste boli viac obozretní v pracovných a rodinných vzťahoch.

VODNÁR

Paolo Fox radí, aby ste kládli väčší dôraz na váš postoj v posledných dňoch. Môžete okolo seba vytvárať dusnú atmosféru či nejaké nepríjemnosti v osobných vzťahoch, no dávajte si na to pozor, nemusí sa vám to vyplatiť.

>>>Najlepšie znamenia pre trvalý vzťah: TIETO 3 sú pre vás výhrou!

RYBY

Ryby prežívajú ťažké obdobie, ktoré sa skladá zo sklamaní v láske a predovšetkým zrady ľudí, ktorých považovali za priateľov. V láske nemôžete tolerovať neveru, a to ani v období krízy. Vo svojom živote potrebujete dobrú správu: hľadajte to u svojich starých priateľov, u nových známych a u svojej rodiny.