Horoskop na stredu 10. júla: Znameniu dňa sa začína obdobie sily a pekných emócií

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na stredu 10. júla
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na stredu 10. júla.

BARAN

V stredu sa budete cítiť trochu malátne, najmä v láske, prípadne v oblasti, v ktorej nemôžete nájsť správne riešenia niektorých problémov. Za zmienku stoja aj pracovné otázky, ktoré vás obťažujú a vytvárajú vo  vás nepríjemné pocity.

BÝK

Tí, ktorí sa narodili v znamení Býka, potrebujú mať v stredu istotu v citovej aj v pracovnej oblasti. Snažte sa byť optimistickejší, pretože odteraz až do konca roka 2019 budete môcť využiť vynikajúce príležitosti v láske, ale aj v práci. Nezabudnite, že sa ale najskôr musíte odosobniť od minulosti. Pokúste sa viac relaxovať.

BLÍŽENCI

Čo sa týka Blížencov, Paolo Fox na stredu predpokladá isté zmeny na pracovisku. Venujte pozornosť hlavne rôznym zmluvám či dohodám. V citovej oblasti sa nachádzate vo fáze oživenia, v tomto mesiaci sa môžete zotaviť, ak nastali nejaké krízy.

>>>Blesk počas kúpania zasiahol 10-ročného chlapca: Ten bojuje o život

RAK

Streda sa pre ľudí narodených v znamení Raka vyznačuje veľkou silou, ktorá vám umožňuje riešiť všetky druhy problémov. Cítite sa oveľa lepšie ako v posledných týždňoch. Využite pozitívne planéty, ktoré sa v týchto dňoch nachádzajú vo vašom znamení, mohli by ste dosiahnuť dobré výsledky.

LEV

Podľa Paola Foxa bude streda pre Levov tlmeným dňom s trochu fyzického úpadku, ktorý bude trvať aj vo štvrtok. Obnovenie síl a energie sa začne v piatok. Snažte sa upustiť od rôznych argumentov, ako to máte vo zvyku.

PANNA

Ľudia narodení v znamení Panny budú mať v stredu dostatok sily. Snažte sa využiť príležitosti, ktoré vznikajú či vyriešiť akékoľvek nezhody alebo problémy. Urobte to dnes, pretože od piatku budú na obzore nejaké mraky, ktoré vás trochu znervóznia.

VÁHY

Astrológ Paolo Fox naznačuje isté problémy, ktoré by sa počas dnešného dňa mohli objaviť. I keď aktuálne nemáte dobré dni, snažte sa na problémy nesústrediť a hlavne myslite pozitívne. Možno celú situáciu vyrieši istá zmena vo vašom živote.

ŠKORPIÓN

Paolo Fox poukazuje na prechod Mesiaca cez znamenie. Ten by sa mohol premietnuť do vášne či možnosti zdieľania projektov s osobou, ktorú milujete. Vyhnite sa konfliktom. Namiesto toho premýšľajte o ekonomických záležitostiach.

>>>Poznáte základné fakty o Slovensku? Otestujte sa v našom kvíze

STRELEC

Tí, ktorí sa narodili v znamení Strelca môžu v stredu očakávať pozitívny deň. Začína sa vám obdobie sily a pekných emócii, najmä v citovej oblasti. Využite príležitosť naplánovať niečo krásne. Dariť sa vám môže aj v iných oblastiach života, nájdete isté riešenia. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Ak ste sa narodili v znamení Kozorožca, Paolo Fox vám predpovedá silný deň. Môžete zažiť naozaj krásne emócie, no musíte sa naučiť ich vedieť lepšie vyjadriť, najmä v citovej oblasti. Ak ste slobodní, existujú isté dobré výhliadky, uprednostňované sú stretnutia.

VODNÁR

U Vodnárov by v stredu mohlo vzniknúť viacero zmätkov najmä v citovej oblasti. Pravdepodobne nastala kríza alebo žijete lásku bez vášne, pričom čakáte na niečo iné. Je čas premýšľať, aby ste pochopili, čo naozaj chcete.

RYBY

Paolo Fox predpovedá Rybám pozitívny deň, ktorý bude zaujímavý vo všetkých oblastiach od citovej až po pracovnú. Uprednostňované sú medziľudské vzťahy, priateľstvá či stretnutia. Klaďte dôraz na svoju intímnu a emocionálnu stránku, musíte sa cítiť milovaní.