Dovolenka v 4* hoteli s all inclusive priamo pri pláži za 451 eur: Boli sme osobne pozrieť!

Chceli by ste stráviť dovolenku v príjemnom hoteli so službami all inclusive za dobré ceny a k tomu sa okúpať v peknom priezračnom mori? Ak áno, tak potom určite siahnite po Egypte a po tomto jednoduchom hoteli, ktorý určite vyhovie nenáročným dovolenkárom.

 

Ak vás láka Egypt, tak možno práve pre vás by bola zaujímavá aj nasledovná ponuka 4* hotela v Hurgade so službami all inclusive, ktorý leží priamo na súkromnej piesočnatej pláži.

Hotel sme osobne navštívili, vieme vám dať tipy a odporúčania.

Poloha:
Hotel sa nachádza na súkromnej pláži lemovanej pobrežnou promenádou. Hotel je obzvlášť obľúbený klientmi, ktorí vyhľadávajú pokoj a oddych aj vďaka krásnej hotelovej záhrade. Centrum Hurghady sa nachádza asi 10 km, kam sa dostanete bezplatným hotelovým transferom.

Popis:
Hotel sa skladá z hlavnej budovy a viacero jedno až trojpodlažných vedľajších budov, spolu s 326 izbami. V hlavnej budove sa nachádza veľká vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, 2 hlavné reštaurácie, 2 à la carte reštaurácie, obchod so suvenírmi, fitness, piano bar a lobby bar, plážový bar. V susednom “Grand Mall” sa nachádzajú rôzne obchody, niekoľko reštaurácií a barov.

>>>Nádherný luxusný 5* hotel v Hurghade: Máme vyskúšaný, pozrite si VIDEO

Pláž:
Dlhá a čistá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:
– Štandardné izby: kúpeľňa s vaňou, WC, klimatizáciu (sezónne), telefón, trezor, SAT TV fén, balkón alebo terasa
– Štandardné izby superior: sú rovnako vybavené, ale sú rozlohou väčšie a majú výhľad na záhradu alebo čiastočne na more.
– Štandardné izby superior deluxe: sú rovnako vybavené ako superior izby, avšak sú komfortnejšie a majú čiastočne bočný výhľad na more.
– Rodinné izby: majú oddelené spálne, výhľad na bazén alebo záhradu, balkón alebo terasu.

Stravovanie: All inclusive

Raňajky, obedy, večere, ľahký snack, pečivo, koláčiky. Lokálne nealkoholické nápoje, káva, čaj a lokálne alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Plážový bar a bar pri bazéne sú k dispozícii v čase od 10:00 do 17:00. Nosenie All inclusive náramkov je povinné. Reštaurácie v „Grand Mall“ sú tiež k dispozícii (rezervácie sú nutné deň vopred). Za poplatok sú lokálne alkoholické nápoje od polnoci, importované alkoholické nápoje, špeciálne kokteily.

Odlet/prílet možný z Bratislavy, Sliača a Košíc do konca septembra, potom sa lieta už len z Bratislavy.

Termíny a ceny

18.8. – 25.8.2019, kompletná cena pre jednu osobu 521 eur, odlet Bratislava (POSLEDNÁ IZBA!)

3.9. – 10.9.2019, kompletná cena pre jednu osobu 451 eur, odlet Sliač

8.9. – 15.9.2019, kompletná cena pre jednu osobu 501 eur, odlet Bratislava

9.9. – 16.9.2019, kompletná cena pre jednu osobu 461 eur, odlet Košice

10.9. -17.9.2019, kompletná cena pre jednu osobu 451 eur, odlet Sliač

Pre informácie k ďalším termínom a cenám nás kontaktujte na email.

Dávame zľavy, u nás kúpite najlacnejšie!


Rezervácia zájazdu cez e-mail: zajazdy@peepl.sk, nezabudnite uviesť telefonický kontakt.

Hotel je vhodný pre nenáročných klientov, ktorí si chcú predovšetkým oddýchnuť. Hotel sme osobne navštívili, vieme vám dať odporúčania a tipy.