St. júl 17th, 2019

Hľadáte dovolenku s all inclusive a 4* hotelom priamo pri pláži za 460 eur? Máme v ponuke!

1 min read

Chceli by ste stráviť letnú dovolenku v príjemnom hoteli so službami all inclusive za dobré ceny a k tomu sa okúpať v peknom priezračnom a teplom mori? Ak áno, tak potom určite siahnite po Egypte, ktorý ponúka skvelé ceny a vyhovie aj náročnejším dovolenkárom.

 

Ak vás láka Egypt, tak možno práve pre vás by bola zaujímavá aj nasledovná ponuka 4* hotela v Hurgade so službami all inclusive, ktorý leží priamo na súkromnej piesočnatej pláži.

Poloha:
Hotel sa nachádza na súkromnej pláži lemovanej pobrežnou promenádou. Hotel je obzvlášť obľúbený klientmi, ktorí vyhľadávajú pokoj a oddych aj vďaka krásnej hotelovej záhrade. Centrum Hurghady sa nachádza asi 10 km, kam sa dostanete bezplatným hotelovým transferom.

Dovolenka v Španielsku, ponuka >>TU<<

Popis:
Hotel sa skladá z hlavnej budovy a viacero jedno až trojpodlažných vedľajších budov, spolu s 326 izbami. V hlavnej budove sa nachádza veľká vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, 2 hlavné reštaurácie, 2 à la carte reštaurácie, obchod so suvenírmi, fitness, piano bar a lobby bar, plážový bar. V susednom “Grand Mall” sa nachádzajú rôzne obchody, niekoľko reštaurácií a barov.

Pláž:
Dlhá a čistá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora leží priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma.

Ubytovanie:
– Štandardné izby: kúpeľňa s vaňou, WC, klimatizáciu (sezónne), telefón, trezor, SAT TV fén, balkón alebo terasa
– Štandardné izby superior: sú rovnako vybavené, ale sú rozlohou väčšie a majú výhľad na záhradu alebo čiastočne na more.
– Štandardné izby superior deluxe: sú rovnako vybavené ako superior izby, avšak sú komfortnejšie a majú čiastočne bočný výhľad na more.
– Rodinné izby: majú oddelené spálne, výhľad na bazén alebo záhradu, balkón alebo terasu.

Dovolenka na Kréte, ponuka >>TU<<

Stravovanie: All inclusive

Raňajky, obedy, večere, ľahký snack, pečivo, koláčiky. Lokálne nealkoholické nápoje, káva, čaj a lokálne alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 hod. Plážový bar a bar pri bazéne sú k dispozícii v čase od 10:00 do 17:00. Nosenie All inclusive náramkov je povinné. Reštaurácie v „Grand Mall“ sú tiež k dispozícii (rezervácie sú nutné deň vopred). Za poplatok sú lokálne alkoholické nápoje od polnoci, importované alkoholické nápoje, špeciálne kokteily.

Odlet/prílet možný z Bratislavy, Sliača a Košíc.

Termíny a ceny

Last Minute v termíne od 16.7. do 23.7. 2019 (ut-ut), kompletná cena pre 2 osoby 920 eur (460 eur/osoba), odlet zo Sliača, izba Superior dvojlôžková.

Last Minute v termíne od 21.7. do 28.7. 2019 (ne-ne), kompletná cena pre 2 osoby 1 092 eur (546 eur/osoba), odlet z Bratislavy, izba Superior dvojlôžková.

Last Minute v termíne od 22.7. do 29.7. 2019 (po-po), kompletná cena pre 2 osoby 1 132 eur (566 eur/osoba), odlet z Košíc, izba Superior dvojlôžková.

Viac informácii o našej cestovnej agentúre nájdete >>TU<<

Rezervácia zájazdu cez e-mail: zajazdy@peepl.sk, nezabudnite uviesť telefonický kontakt.

Poznámka k hotelu: DOKONČOVACIE PRÁCE V SUSEDNOM HOTELI. MOŽNÉ SÚ ĽAHKÉ REKONŠTRUKČNÉ ÚPRAVY V HOTELI.