Horoskop na stredu 1. júla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na stredu 1. júla
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na stredu 1. júla:

Baran – Zaujímavý deň v láske vďaka pozitívnemu vplyvu Venuše. Ak ste slobodní, choďte von. Môžu tam na vás čakať krásne pocity. V práci sa nebojte zmien.

Býk – Mesiac v opozícii môže spôsobiť pár problémov, predovšetkým ráno. Slobodní môžu prežiť zaujímavé stretnutie. Niečo nové môže prísť v práci.

Blíženci – Deň, keď môžete čeliť svojmu partnerovi a objasniť nejaké nedorozumenia. Slobodní by mohli v najbližšom čase stretnúť lásku. V práci budete musieť tvrdo pracovať, máte veľa roboty.

Rak – Vďaka vynikajúcemu prechodu Slnka existujú dobré príležitosti pre slobodných. V práci môžete vyriešiť určitý problém.

Lev – Priaznivá fáza pre lásku, môžete tiež robiť dôležité rozhodnutia vo vzťahu. V práci máte možnosť vyriešiť vážny problém.

Panna – Určité nepohodlie alebo napätie v láske, skúste nájsť spôsoby, ako vyriešiť niektoré staré otázky. V práci dobiehate zameškané, no neunavte sa.

Váhy – Pôsobenie Venuše vyzdvihuje lásku, ale pomáha aj pri dôležitých projektoch. Môžu sa objaviť isté finančné problémy, ale v práci prichádza pozitívne obdobie. Ste znamením dňa.

Škorpión – V láske sa veci vyvíjajú dobre, ale budúci mesiac budú ešte lepšie. Snažte sa stretávať s novými ľuďmi. Môžu sa vyskytnú nejaké spory, s ktorými nesúhlasíte.

Strelec –  V láske je malé napätie, do vzťahu sa možno preniesli nejaké vonkajšie problémy, ktoré spôsobili nezhody. Mali by ste si naplánovať niečo nové a príjemné.

Kozorožec – Opozícia Merkúra a Slnka prinesie rozrušenie a hlavne v popoludňajších hodinách môžete stratiť náladu. V práci je potrebná lepšia organizácia.

Vodnár – Láska je podporovaná vplyvom Venuše, nachádzate túžbu robiť nové veci. Paolo Fox odporúča, aby ste sa naučili lepšie hospodáriť.

Ryby – Snažte sa neničiť určité veci v láske tvrdeniami či polemikou. V práci môžete mať isté pochybnosti, najmä ak pracujete na nových projektoch.