Horoskop na sobotu 7. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Instagram

  • Horoskop na sobotu 7. novembra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 6. novembra:

Stručná predpoveď Paola Foxa na sobotu 7. novembra:

Baran – Mesiac v znamení vás podporuje v láske a vo vzťahoch. Po pracovnej stránke ste veľmi rozrušení, bude treba niečo preskúmať.

Býk – Toto obdobie má zásadný význam pre váš milostný život, môžete urobiť isté rozhodnutia. Čo sa týka práce, pokiaľ začínate s niečím novým, príliš neváhajte.

>>>Ako dobre poznáte hlavné mestá Európy? Vybrali sme 10 krajín, otestujte sa v kvíze

Blíženci – Ideálny deň na vyriešenie pretrvávajúcich problémov týkajúcich sa vzťahu. Pokiaľ ide o prácu, možno budete čeliť v priebehu dňa istým problémom.

Rak – V láske sú určité nejasnosti. Pokúste sa zostať pokojní, vyhnite sa napätiu a problémom. Ak máte istý spor v oblasti lásky, môžete vyhrať.

Lev – Ideálny deň na rozhovor o láske a objasnenie vecí, ktoré nefungujú. Ak sa vyskytli v poslednej dobre v práci hádky, skúste lepšie popremýšľať, prečo sa tak stalo.

Panna – Šanca dosiahnuť zlom vo vašom živote je teraz na dosah. Pokiaľ ide o prácu, veľmi dobré dni budú 9. a 10. novembra. Ste znamením dňa.

Váhy – Mesiac v opozícii vytvára zmätok vo vašom milostnom živote, je potrebné niečo objasniť. Po pracovnej stránke pokojne prekonáte problémy, ktoré ste mali v poslednom období.

Škorpión – Šťastie pre slobodných, je čas začať sa realizovať v citovej oblasti. Pokiaľ ide o prácu, starostlivo vyhodnoďte svoje okolie. Nepodceňujte výdavky.

Strelec – V sobotu bude možné vylepšiť niektoré medziľudské vzťahy. Pokiaľ ide o prácu, ak sa nudíte, pravdepodobne niečo nie je v poriadku. Potrebujete nové podnety.

Kozorožec – Napätý deň, v rodine môžu byť nejaké argumenty alebo hádky. V práci možno musíte popremýšľať nad niečím, čo treba vylepšiť, môžete robiť na nových projektoch.

Vodnár – Vylepšenia sú v dohľade pre váš milostný život. V pracovnej oblasti sa snažte vyhnúť stresovým situáciám medzi sobotou a nedeľou.

Ryby – Je lepšie zostať v pokoji, vyhnite sa napätiu a zbytočným diskusiám. Pokiaľ ide o prácu, nie je to zlé obdobie, máte veľa energie.