Horoskop na pondelok 3. júna: Komu prajú hviezdy a kto bude mať menej pozitívny deň?

  • Horoskop na pondelok 3. júna
  • Znamením dňa je Blíženec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 3. júna

BARAN

Dnes je vhodný čas na rozhodnutia. Musíte si však vybrať, ktorou cestou sa vydať, a ktorý projekt má následovať. Môžete sa postaviť pred viac možností a nechať si čas na rozmyslenie. Ak to bude stáť za to, vyjadriť sa môžete v utorok.

BÝK

Pomerne pozitívny deň pre tých, ktorí sa narodili v znamení Býka. V tomto období by ste sa mali viac venovať láske. Ostatní sa na vás spoliehajú, nemali by ste ich sklamať.

BLÍŽENCI

Konečne môžete myslieť na niečo nové, na niečo, o čom dlho už snívate, či cestujte. Tento týždeň by mohol byť pozitívny z hľadiska hospodárskeho či právneho hľadiska. Ste znamením dňa.

>>A je koniec! Sympatickej speváčke nevydržalo manželstvo

RAK

Dnešok nebude ideálnym, vo vzduchu visí niekoľko otázok, ktoré vás obmedzujú. V tomto období ste nespokojní. Týka sa to najmä lásky, v ktorej túžite po zmene. Leto nemusí ísť tak, akoby ste chceli.

LEV

Vaša situácia sa stále zlepšuje, pričom najspokojnejší budete príchodom piatku. Môžu sa však vyskytnúť nejaké problémy či diskusie. Nemali ste totiž veľa času venovať sa vašim blízkym kvôli práci.

PANNA

Mohli by vzniknúť problémy s niekým, kto vás nerešpektuje alebo nechce počúvať vaše pokyny, či odporúčania. Mohli by ste ľahko stratiť trpezlivosť.

VÁHY

Na znamenie Váh priaznivo pôsobí Slnko a Mesiac. Mohla by sa vrátiť láska, predovšetkým slobodní sa môžu tešiť na víkend. Venujte pozornosť financiám, nenechajte sa oklamať.

>>Poznáte slovenské osobnosti len podľa jednej fotky? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

ŠKORPIÓN

V poslednej dobe ste mali isté problémy. Okrem duševných starostí sa cítite zle aj fyzicky. Stanžte sa zbaviť svojej negatívnej nálade a siahnite po aktivitách, ktoré by vás mohli povzbudiť.

STRELEC

Začiatok týždňa pre Strelcov nebude ideálny, budete aj pomerne dosť nervózni. Situácia sa však môže zlepšiť od stredy, kedy sa vám bude okrem iného dariť aj v láske.

KOZOROŽEC

Čo sa týka práce, budete doslova až zúriví. Dôvodom bude niekoľko vecí, no i málo času. Láska bude pozitívna. Dobré obdobie aj pre plánovanie letných programov.

Sledujte nás aj na INSTAGRAME >>TU

VODNÁR

Pre Vodnárov nastal očakávaný moment. Ste trochu nerozhodní a na pochybách. Prichádza niekoľko negatívnych, ale aj pozitívnych správ. Existujú projekty, ktoré nechcete podceniť, pozornosť venujte aj láske či financiám.

RYBY

Týždeň nezačína veľmi dobre, od rána ste unavení. Situácia sa však bude každým dňom zlepšovať. V láske sa môžu objaviť nejaké problémy, musíte ich čím skôr vyriešiť, než bude neskoro.