Horoskop na sobotu 5. októbra: Blíženec a Panna budú mať krásny deň na lásku

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 5. októbra
  • Znamením dňa je Blíženec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na sobotu 5. októbra.

BARAN

Tento víkend by ste mali venovať pozornosť vzťahom s rodinnými príslušníkmi, ale aj v práci. Zdá sa, že niečo nemusí byť v poriadku a miestami sa cítite ako na bojovom poli, i keď nemusíte vy spôsobovať problémy. Mali by ste sa pokúsiť upokojiť situáciu.

BÝK

Nachádzate sa v období, v ktorom sa deje viacero zmien, či už vnútorných alebo vonkajších. Transformujete sa. Často myslíte na ostatných, no je čas myslieť na svoje potreby.

BLÍŽENCI

Blíženci majú pred sebou pozitívny deň, nakoľko je Mesiac v dobrej pozícii. Láske sa bude tento víkend dariť, využite príležitosť na plánovanie s partnerom a dobehnite stratený čas. Ste znamením dňa.

>>>Šaty, ktoré si obliekla najnovšie Kate vás zaručene očaria: Dokonalé sfarbenie hodné vojvodkyne

RAK

Tento víkend môžete zažiť určitú fyzickú únavu, ktorá by vás mohla priviesť k tomu, že nemôžete robiť všetko, čo ste si nastavili alebo urobili. Na druhej strane sa medziľudské vzťahy zlepšujú, takže využite príležitosť trochu sa uvoľniť.

LEV

Pozitívny deň, pokiaľ ide o pracovné otázky, najmä pre tých, ktorí sú samostatne zárobkovo činní. Pokiaľ ide o lásku: musíte byť úprimní. Skúste tiež porozumieť osobe, ktorú máte radi.

PANNA

Panna má krásny horoskop týkajúci sa lásky: už dnes sú hviezdy vo váš prospech, ale vďaka pozitívnemu prechodu Venuše to bude ešte lepšie od 8. októbra. Využite to!

>>>Otestujte sa v kvíze zo slovenského jazyka: Dáte plný počet bodov?

VÁHY

Váhy čaká podľa Paola Foxa stresujúci deň, pričom môžu v láske vzniknúť isté pochybnosti, ktoré vás budú prenasledovať. Možno by ste sa mali zamyslieť, či je vhodné vo vzťahu pokračovať. Nerobte však unáhlené rozhodnutia, niekedy je to len chvíľkový hnev. Potrebujete si hlavne odpočinúť.

ŠKORPIÓN

Neutrálny deň, ale o pár dní môžete dosiahnuť dobré výsledky v profesionálnom a pracovnom prostredí. Mali by ste venovať väčšiu pozornosť výžive a kondícii.

STRELEC

Využite tento víkend na to, aby ste sa venovali sebe, starali sa viac o výživu a kondíciu, viac spali a dopriali si rozmaznanie. Musíte si zvýšiť sebavedomie, pretože bez ohľadu na problém, ktorému musíte čeliť, veľmi dobre viete, že ako vždy, budete víťazom.

>>>Dieťa v 20-tke? Nikdy! tvrdí Ivana, ktorá mamičkám posiela štipľavý odkaz

KOZOROŽEC

Dnes môžu podľa Paola Foxa existovať nezhody v lásky, malé diskusie alebo problémy, ktoré je potrebné ihneď riešiť. Opatrne vyberajte slová, aby ste predišli konfrontácii.

VODNÁR

Túžite sa trochu rozmaznávať, prípadne byť rozmaznávaní niekým iným. Doprajte si víkend oddychu, nakoľko ste z posledných dní dosť unavení. Nezanedbávajte ani vášho partnera.

RYBY

Ryby čaká deň vhodný na zotavenie po ťažkom týždni. Stále musíte myslieť na nejaké starosti, no skúste na to aspoň na niekoľko hodín zabudnúť, musíte sa trochu uvoľniť.