Horoskop na sobotu 29. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 29. mája 2021
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na sobotu 29. mája 2021:

Baran – Kvôli láske ste strávili dva konfliktné dni. V sobotu budete silnejší a múdrejší.  Pokiaľ ide o pracovnú oblasť, snažte sa vyhnúť hádkam, aj keď to nie je vždy jednoduché.

Býk – Pozitívny deň v láske: môžete povedať, čo si myslíte. Čo sa týka práce, ak máte veľa návrhov, nastal čas urobiť konkrétne rozhodnutia.

Blíženci – Deň, ktorý treba brať v láske s určitou rezervou, minimálne nasledujúcich 48 hodín, snažte sa veľmi neznepokojovať. Z pohľadu práce, naozaj sa chcete vrátiť späť do hry.

Rak – Z pohľadu lásky a emócií máte veľmi zvláštny pocit. Pokiaľ ide o prácu, pokúste sa prijať niekoľko malých kompromisov, aby ste sa posunuli vpred.

Lev – Mohli by ste zažiť krásnu emóciu, láska je na tom v tento deň dobre. Pokiaľ ide o pracovnú oblasť, bude treba obmedziť niektoré výdavky. Ste znamením dňa.

Panna – Snažte sa vyhnúť zbytočným diskusiám. Ak sa už láska skončila, musíte si byť toho vedomí, aj keď sú hviezdy priaznivé. Čo sa týka práce, mladí, ktorí hľadajú príležitosť, dostanú dobré správy.

Váhy – Na konci mesiaca bude Venuša vo vašom znamení a zdá sa, že láska sa v týchto dňoch zdá veľmi ľahko zvládnuteľná. Čo sa týka práce, zdá sa, že môžete ľahšie dosiahnuť vaše ciele.

Škorpión – Strávili ste veľmi ťažké dni, no situácia v láske sa konečne zlepšuje. Čo sa týka práce, niektoré správy je potrebné skontrolovať. Osoba narodená v znamení Panny vám môže pomôcť dokončiť projekt.

Strelec – Ráno bude dobré z pohľadu pocitov, popoludnie pôjde už o niečo horšie. Z pracovnej oblasti dnes niečo nefunguje. Nálada nie je najlepšia.

Kozorožec – V popoludňajších hodinách sa situácia v láske zlepší. Nové stretnutia sú uprednostňované. Pokiaľ ide o prácu, v dnešnej dobe sa sústreďte na dôležité veci.

Vodnár –Buďte opatrní v láske, hlavne ak ide o ľudí narodených v znamení Raka a Kozorožca. Pokiaľ ide o podnikanie, pokojne odložte isté rozhodnutia, ktoré môžu spôsobiť problémy.

Ryby – Mesiac a Venuša sú v opozícii, sobota nebude ideálny deň na lásku. Cítite sa zo všetkého unavení. V pracovnej oblasti robte všetko pokojne a opatrne.