Horoskop na sobotu 20. februára: Čo predpovedajú hviezdy všetkým znameniam?

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 20. februára 2021
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na sobotu 20. februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran –  Dobrý a sľubný deň z pohľadu pocitov, ale buďte opatrní pri niektorých situáciách. V práci naozaj neviete, ako zvládnuť svoju energiu: nedokážete sa na nič ani nahnevať.

Býk – Nie je to práve najlepšie obdobie v citovej oblasti, ak niečo plánujete, radšej to odložte. V práci bude ľahké zahájiť nové projekty, vo vašom okolí je však niekto, kto nespolupracuje tak, ako by mal.

>>>Diktát na piatok 19. februára: Nájdete v texte všetky pravopisné chyby?

Blíženci – Venujte pozornosť vzťahom, viac sa zaujímajte o ľudí vo svojom okolí. V práci je ten správny čas objasniť nevyriešené otázky, ktoré položia základ vašej budúcnosti.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Chystá sa niečo zaujímavé: snažte sa byť hlavne optimistickí. Pri práci nepodceňujte nové návrhy, aj keď sú stále vo vývoji. Ale buďte opatrní, predovšetkým po finančnej stránke.

Lev – Môžete si vydýchnuť, črtajú sa isté zlepšenia vo viacerých oblastiach. V práci ste rozhodnejší ako obvykle, ak máte vlastné podnikanie, je správny čas na vysoké nasmerovanie.

Panna – Ak treba niečo doriešiť, pristupujte k tomu s kľudom a pokojom. V práci myslite dosť na budúcnosť: môžete sa vrátiť k dôležitým úlohám. Niektoré dohody budú ešte pozmenené.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Pozitívny vplyv Mesiaca a Venuše, ak prežívate vo vzťahu krízu, pokúste sa ju vyriešiť.  V práci sa nemusíte báť zmeny  alebo nových úloh: karty na stole by mohli priniesť šťastie. Ste znamením dňa.

Škorpión – Mesiac už nie je v zlom postavení, láska je opäť uprednostňovaná. V práci sa zotavujete, ale pomaly. Môžete sa cítiť unavenejší, existujú chvíle znepokojenia týkajúce sa peňazí.

Strelec – Kvôli istým ekonomických problémov by mohli vzniknúť zbytočné diskusie s partnerom, buďte opatrní. V práci sú dobré vyhliadky: do konca týždňa môžete dostať isté potvrdenia.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Ak sa vyskytli nejaké problémy v citovej oblasti, je čas ich vyriešiť. V práci sa pomaly zotavujete, cítite sa ešte unavenejší: udržať všetko pod kontrolou nie je ľahké, ale napriek tomu sa vám darí.

Vodnár – Mesiac je v zlom postavení, prinesie so sebou určité pochybnosti. V práci vládne mierny chaos: možno sa snažíte vyriešiť príliš veľa problémov súčasne.

Ryby – – Môžete pociťovať dosť únavy, na niektoré veci si dajte pozor. V práci je všeobecná situácia trochu kritická. Slnko vo vašom znamení vám však umožňuje robiť dobré plány na nasledujúcich pár týždňov.