Horoskop na sobotu 19. októbra: Toto znamenie objaví svoju vášeň, opäť milujte

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na sobotu 19. októbra
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na sobotu 19. októbra.

BARAN

Mali by ste sa pokúsiť zostať v čo najväčšom pokoji, nakoľko môžete byť počas soboty nervózni. Skúste aspoň cez víkend nemyslieť na problémy a ťažkosti. Oddýchnite si.

BÝK

Počas tohto víkendu môže dôjsť k uzdraveniu citov: láska sa uprednostňuje, ak v minulosti došlo ku kríze alebo prestávke, môžete skúsiť zmierenie, zároveň môžete vyriešiť niektoré problémy.

BLÍŽENCI

Víkend priaznivý pre city a medziľudské vzťahy vďaka pozitívnemu vplyvu Mesiaca. Niektoré problémy stále pretrvávajú hlavne vo finančnej oblasti, na zabezpečenie pohodlia bude potrebný určitý príjem navyše, pretože ste mali veľa výdavkov.

>>>Slovenský herec sa stal opäť otcom: Narodila sa mu ďalšia dcérka

RAK

Tento víkend bude v znamení lásky: Mesiac vás chráni, podporuje city, pomáha vám v láske. Využite príležitosť obnoviť vzťah, znovu objaviť svoju vášeň, milovať bez váhania a bez premýšľania o životných problémoch.

LEV

Trochu tlmený a nervózny deň, v ktorom by v rodine alebo milujúcom prostredí mohli byť napätia, ktoré by v prípade podráždenia mohli viesť k haštereniu alebo k skutočnému boju. Pokúste sa potlačiť nervozitu, byť pokojnejší.

PANNA

Deň zotavenia na duševnej úrovni, no stále existuje isté fyzické nepohodlie: stres, ktorý ste zažili v posledných dňoch, problémy, ktorým ste čelili, vám priniesli určité následky. Ale veci sa pomaly zlepšujú.

>>>Meghan Markle je údajne opäť tehotná: Toto má tomu nasvedčovať

VÁHY

Zotavovací víkend, ktorý sa má využiť na relaxáciu a nájdenie priestoru na lásku. Pokúste sa zaneprázdniť, zorganizovať niečo krásne, vo svojom znamení máte Mars aj Slnko, ale samotné planéty nestačia, aby ste prežili pekný deň.

ŠKORPIÓN

Deň vhodný na lásku: využite príležitosť znovu objaviť vaše city, prehodnotiť vám blízku osobu, urobiť niečo krásne so svojím partnerom, vyjadriť pocit alebo dať niekomu návrh.

STRELEC

Bude to víkend zotavenia. Strelcov čakajú pozitívne dni, počas ktorých by ste mohli dostať dôležitú správu alebo niečo, čo ohlasuje pozitívne správy. Váš prístup sa tiež zmení, bude aktívnejší a bude priaznivý z hľadiska budúcnosti. Ste znamením dňa.

KOZOROŽEC

Musíte si byť vedomí svojich citov, porozumieť tomu, čo skutočne chcete, ale tiež pochopiť tesnosť dvojice. Ak nastala kríza, musíte pochopiť, čo skutočne chcete a čo by bolo vhodné zmeniť. Možno by ste sa mali niečoho vzdať.

>>>Poznáte krstné mená známych Slovákov? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Tento víkend by ste sa mali venovať pracovným projektom a snažiť sa „pozerať dopredu“ v zmysle položenia základov pre niečo, čo vám v budúcnosti poskytne dobré výsledky. Zmeny, nad ktorými uvažujete by sa mohli zrealizovať od budúceho roka, či už pre domácnosť, ako aj pre rodinu. 

RYBY

Tento víkend sa uprednostňujú city. Máte veľkú túžbu milovať, túžbu po láske. Môžete prežiť krásne emócie, buďte opatrní pri výberoch, ktoré urobíte. Pokiaľ však ide o prácu, stále môže existovať situácia nespokojnosti, no treba trpezlivosť: od decembra sa situácia zlepší.