Horoskop na sobotu 18. januára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na sobotu 18. januára
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 18. januára.

BARAN

Podľa dnešného horoskopu Paola Foxa, dnes využite možnosti na uskutočnenie všetkých svojich projektov. Všeobecne platí, že po období silného napätia sa veci zlepšili. Pokúste sa stráviť víkend v spoločnosti ľudí, ktorých máte radi.

BÝK

Pozitívny deň pre Býkov. Hviezdy vás skutočne chránia pri realizácii vašich projektov a vo všetkom, čo dnes urobíte. Môže vzniknúť menšie napätie s partnerom, no nebude to nič vážne. Buďte opatrní, pretože v nasledujúcich dňoch by to už ale ideálne nemuselo byť.

>>>Online talianska škola – Dolce Vita Italy

BLÍŽENCI

Dnešný deň bude podľa Paola Foxa dňom lásky: pokúste sa pochopiť, či je váš partner pre vás ten pravý alebo či je niečo, čo nefunguje. V tomto druhom prípade sa nebojte stránku otočiť. Počiatočné napätie sa s pribúdaním hodín eliminuje.

RAK

Sobota bude pre Rakov plná napätia. Pokúste sa zostať v pokoji, aby ste sa vyhli zbytočným hádkam s ľuďmi okolo vás. Na druhej strane, využite víkend na odpočinok a načerpanie nových síl. Ak s vaším partnerom došlo k napätiu, porozprávajte sa navzájom a vyjasnite si to. Zorganizujte spoločný výlet.

LEV

Dnes môže vzniknúť vo vzťahu isté napätie. Pokúste sa spolu hovoriť a objasniť to, aby ste nepokazili dôležitý vzťah kvôli niečomu triviálnemu. Ak neviete, kam máte ísť, spoľahnite sa na múdre rady ľudí, ktorí sú vám najbližšie. Tí, ktorí boli nejaký čas slobodní, môžu prežiť tlmený a ničím zaujímavý deň.

>>>Ako dobre poznáte rímske čísla (II)? Otestujte sa v kvíze

PANNA

V sobotu by ste si mali dať pozor na prípadné hádky na pracovisku, ak musíte pracovať, či už s kolegami alebo nadriadenými. Vaša horšia nálada sa môžu preniesť aj na partnera, dajte na to veľký pozor.

VÁHY

Nie príliž ideálny deň v láske: vo vzťahu sa môže objaviť napätie. Pokúste sa pochopiť, či môžete skutočne veriť svojmu partnerovi, alebo či sa niečo definitívne nepokazilo a musíte stránku nevyhnutne otočiť. V sobotu nebudete vo svojej koži.

ŠKORPIÓN

Podľa horoskopu Paola Foxa vás dnes čaká celkovo pozitívny deň, takže ak máte ambiciózne plány, pustite sa do nich s optimizmom. S partnerom vám to teraz funguje veľmi dobre, takže si užívajte sobotu plnú vášne a pozornosti.

>>>Ako dobre poznáte zvieratá podľa názvu? Otestujte sa v kvíze

STRELEC

Podľa horoskopu Paola Foxa budete dnešok dňom plným pekných pocitov. Ak máte partnera, naplánujte si spoločný program. Ak ste naopak slobodní, môžete sa rozhodnúť pre občasné dobrodružstvá. Veľká túžba po priateľstvách, výletoch a zábave.

KOZOROŽEC

Sobota bude pre Kozorožcov dobrým dňom, v ktorom môžete nájsť odpovede na niektoré z otázok. Ak v tomto období na niečom pracujete, mohlo by sa vám to podariť, no nesmiete poľaviť. Nezabúdajte aj na vášho partneru, doprajte si spoločný relax. Ste znamením dňa.

VODNÁR

Podľa horoskopu Paola Foxa si dnes môžete po záväzkoch a strese posledných dní užiť zdravú relaxáciu. Pokúste sa nabiť batérie, a to aj s ohľadom na to, že vás čaká opäť náročný týždeň. Prežite tieto dni s priateľmi a nezabudnite ešte načerpať dostatok síl.

RYBY

V milostnom živote by ste sa mohli zotaviť. Ak ste prešli ťažkým obdobím, veci sa teraz môžu konečne zlepšiť. Najskôr sa pokúste uvoľniť a dať niektorým veciam čas. Odpútaním sa od bežnej rutiny sa vám to podarí. Nedovoľte, aby niekto stál uprostred vášho vzťahu.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.