Horoskop na sobotu 12. septembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na sobotu 12. septembra 2020
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na sobotu 12. septembra:

Baran – Venuša je priaznivá, ale zdá sa, že stále nemáte miesto pre lásku. Pozor na impulzívne konanie, majte svoje emócie lepšie pod kontrolou.

Býk – Sobota bude celkom dobrým dňom na lásku, nedeľa už taká ideálna nebude. Práca: konečne sa niečo začne hýbať. V oblasti zdravia sa snažte nebyť negatívny.

>>>Mesčný online kurz taliančiny len za 5 Eur >>> VIAC TU

Blíženci – Jasné zlepšenie v láske, no nenechajte sa zbytočne rozptyľovať. Zamerajte sa na ľudí vo svojom okolí a viac sa s nimi rozprávajte. Ak musíte pracovať, dajte si pozor na dochvíľnosť.

Rak – Sobota bude príjemná na pocity. Máte veľkú túžbu zamilovať sa, využite to! Dajte si však väčší pozor na to, čo poviete alebo čo spravíte.

Lev – Venuša je v znamení lásky. Dobrý deň na prehĺbenie vzťahov v rodine či s deťmi. V práci nepodceňujte nové návrhy na spoluprácu. Ste znamením dňa.

Panna – Paolo Fox predpovedá dobrý vplyv Mesiaca. Uprednostňované sú nové stretnutia. Ak musíte doriešiť nejaké byrokratické záležitosti, dnes si k tomu ešte sadnite.

Váhy – V sobotu nebude niečo v poriadku: pokúste sa vyriešiť spory skôr, ako budú viesť k diskusiám. Dnes môžete byť dokonca nahnevaní, niečo nepôjde tak, ako by ste chceli.

Škorpión – Priaznivé dni na upevnenie vzťahov. Ak máte nevyriešený problém, snažte sa ho vyriešiť, zdá sa, že ste nervózni. Z pohľadu zdravia sa pokúste získať späť silu a energiu.

Strelec – Deň bude priať láske, v nedeľu to bude ešte lepšie. Paolo Fox odporúča, aby ste dnes lepšie ovládali svoju nervozitu, zbytočne nespôsobujte okolo seba dusnú atmosféru.

Kozorožec – Buďte opatrní, isté komplikácie môžu byť v sobotu za rohom. Úzkosť a strach z chýb vás môžu viesť k hádkam s niekým, s kým máte zvyčajne vynikajúci vzťah.

Vodnár – Dajte si pozor na financie, predovšetkým na začiatku budúceho týždňa. V sobotu sa môžete cítiť unavení, ignorujte tých, ktorí vás chcú nahnevať.

Ryby – V láske sa cítite silnejší ako za posledné dva dni, Mesiac uprednostňuje stretnutia. Páry, ktoré viedli isté diskusie však musia nájsť novú rovnováhu. Stres a napätie naďalej pretrváva.