Horoskop na piatok 20. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na piatok 20. novembra 2020
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 20. novembra:

Baran – V piatok sa môžete priblížiť viac k láske, vážte si drobnosti, ktoré pre vás robí partner. Z pracovného hľadiska je astrologická situácia dobrá. Pokúste sa dodržiavať isté pravidlá pri plnení všetkých svojich úloh.

Býk – Mesiac postupuje vašim znamením. Musíte znova nájsť určité zanietenie vo vzťahu. Čo sa týka práce, prichádzajú dobré správy.

>>>Nájdete dvojice rozprávkam do 30 sekúnd? Vyskúšajte si naše online pexeso

Blíženci – Pozitívny deň, v láske môžu mať slobodní šťastie. Pokiaľ ide o prácu, skúste tento deň využiť na riešenie praktických problémov. Ste znamením dňa.

Rak – V láske nič neodkladajte na neskôr, dokonca ani diskusie, čaká vás pozitívny deň. Pokiaľ ide o pracovnú oblasť, dávajte si pozor na ekonomické problémy.

Lev – V piatok bude pre Levov pozitívny deň v oblasti lásky. Pokiaľ ide o prácu, chcete sa zapojiť do istých úloh: hviezdy sú s vami.

Panna – Ak sa vyskytnú problémy vo vzťahu, bolo by lepšie odložiť objasnenia a diskusie na iný deň. Pokiaľ ide o prácu, pokúste sa dobre premýšľať o možnostiach do budúcnosti. Zvážte všetko pozorne.

Váhy – Trochu napätý deň, pokúste sa zostať pokojní a vyhnúť sa vážnym diskusiám. Pokiaľ ide o prácu, tí, ktorí majú vlastné podnikanie, môžu dostať dobré správy. Skvelý čas na dlhodobé projekty.

Škorpión – Pozitívny deň z pohľadu emócií a pocitov. Zmierenie a vyjasnenie si istých vecí bude jednoduchšie. Pokiaľ ide o prácu, ste veľmi vystresovaní a niektoré objednávky môžu byť oneskorené.

Strelec – Pri Rybách a Panne zvážte slová, zbytočne sa nehádajte. Pokiaľ ide o prácu, prijmite určité záväzky, iba ak to skutočne stojí za to.

Kozorožec – Piatok nebude najlepším dňom, ale nesmiete stratiť nádej či odhodlanie niektoré veci zlepšiť. Na trhu práce prichádzajú nečakané príležitosti.

Vodnár – Pokúste sa zostať pokojní a vyhnúť sa argumentom. V pracovnej oblasti je čas rozhodnúť sa: je pre vás ťažké robiť stále tie isté veci, potrebujete nové podnety.

Ryby – V láske sa čoskoro niektoré veci zlepšia, buďte trpezliví. V pracovnej oblasti máte veľa pochybností, no dostávate i veľa odpovedí.