Horoskop na pondelok 8. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Ilustračná foto: Facebook

  • Horoskop na pondelok 8. marca 2021
  • Znamením dňa je Kozorožec

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na pondelok 8. marca 2021: 

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Mesiac nie je v najlepšom postavení a mohlo by dôjsť k určitým pochybnostiam. Pondelok bude v práci únavný, ale stále ste v produktívnom období.

Býk – Ak sa v láske vyskytli ťažkosti, napríklad ak ste nestrávili istú chybu, zostanete vždy nervózni voči osobe, ktorú milujete. V práci bolo prekonané silné napätie z minulého mesiaca.

Blíženci – Môžete slobodne povedať, čo cítite v oblasti lásky, ale dávajte pozor na vzťahy so Strelcom a Pannou. V práci bude malý pokrok.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Ak ste sami a hľadáte lásku, musíte len nájsť odvahu zmeniť to. Priateľstvá, ktoré sa teraz zrodia, sa môžu zmeniť na niečo viac. Ak v práci čakáte na hovor alebo zmenu, môže to byť za rohom.

>>>Gramatické cvičenie na nedeľu: Označte všetky chybné slová

Lev – Týždeň začína malým tlakom, môžu to ovplyvniť veci posledných dní. V práci sa od februára niečo zmenilo: buď sa nezaujímate o prácu, ktorú robíte, alebo je potrebné vyriešiť isté problémy.

Panna – Slová vám pomôžu: aj preto, že vám vládne planéta Merkúr, uprednostňujete skôr myseľ ako inštinkt. V práci sa musíte pokúsiť uskutočniť nápady či projekty vzhľadom na tento rozhodujúci týždeň.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Náročný deň, ale to neznamená, že láska bude nejakým spôsobom zasiahnutá. V práci, v tieto dni, je vhodné pokúsiť sa navrhnúť nejaké inovatívne nápady.

Škorpión – Ak sa musíte vo vzťahu rozprávať o dôležitých veciach, urobte to v pondelok: neodkladajte nič na najbližšie dni. V práci vyzerajú sľubne nové nápady: dávajte pozor na peniaze.

Strelec – Dobré príležitosti pre oblasť lásky prídu do polovice týždňa. Počas týchto dní môžete namiesto toho cítiť únavu, niekto, kto vás vzrušuje, bude odvrátený. Buďte opatrní, pretože za rohom je neočakávaná dohoda.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Mesiac je vo vašom znamení a dá vám zvláštne emócie v láske. V práci budete takmer určite musieť pracovať nadčas: nasledujúce dni si naplánujte dobre, možno sa budete môcť trochu rozptýliť. Ste znamením dňa.

Vodnár – Až do stredy prinášajú hviezdy v láske nepohodlie. V práci musíte organizovať nové úlohy. Urán je nesúrodý, možno budete potrebovať pomoc od niekoho iného.

Ryby – Existujú zaujímavé hviezdy: môže sa zrodiť vášnivá láska, Venuša je priamo vo vašom znamení. V práci došlo ku kríze, vaše myšlienky môžu ísť iným smerom.