Horoskop na pondelok 7. októbra: Znamenie dňa sa dostáva do hry!

horoskop

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 7. októbra
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 7. októbra.

BARAN

Barani sú v tomto období silnejší, ako boli v predchádzajúcich dňoch. Práve teraz máte možnosť dostať sa do hry, čo sa týka viacerých oblastí, využite to. Práve vďaka tomu môžete získať viac sebavedomia. Ste znamením dňa.

BÝK

Pondelok bude pre Býkov dosť únavným dňom, pretože určité odpovede, na ktoré ste čakali, ešte stále neprišli. Snažte sa byť kľudní a vyhýbajte sa vážnym diskusiám, ktoré by vám mohli ešte viac odobrať energiu.

BLÍŽENCI

Dnešok nebude najideálnejším dňom, budete sa trochu cítiť zmätene. Nejaké uspokojenie by mohlo prísť, no nebude to až také dôležité. Snažte sa venovať zvýšenú pozornosť výdavkom.

>>Kali prezradil, čo znamenajú tetovania na jeho tvári: Ich význam vás dojme

RAK

Rakov čaká trochu nervózny deň v láske, možno pôjde o nejaké odpovede, ktoré dlhšie neprichádzajú. Oveľa lepšie to bude v profesionálnej oblasti, ste veľmi zaneprázdnení, dokonca až príliš, a možno práve toto je jedným z dôvodov, prečo máte vo vzťahu problémy.

LEV

Deň, v ktorom potrebujete trochu pozornosti. Objaví sa však zmätok, najmä na pracovisku, kde nastali možno nejaké zmeny a musíte si na to ešte len zvyknúť. To môže spôsobiť úzkosť a stres. Dávajte si pozor, aby ste ho nepreniesli aj do svojich citov. V láske buďte preto opatrní.

>>>Daniela Nízlová zverejnila fotku s priateľom: Aha, aké má tehotenské bruško

PANNA

Od začiatku týždňa je niečo zle, ste v strese a pociťujete nervozitu. Mohlo by ísť o niečo, čo sa pokazilo, či už v práci alebo v súkromnej sfére. Snažte sa držať svoje pocity na uzde a nebuďte veľmi nervózni.

VÁHY

Milé Váhy, mali by ste si dať pauzu, aby ste nazbierali dostatok síl. V týchto dňoch môžete riešiť niečo, čo sa týka bývania, či nový nájom, kúpu alebo len nejaké vyjednávanie, prípadne kúpa niečoho na internete. Poriadne to však zvážte, aby ste neurobili unáhlený krok.

ŠKORPIÓN

Pondelok bude pre Škorpiónov celkom dobrým dňom, i keď stále to nie je také, ako by ste chceli, najmä vo vašom citovom živote. Práve vo vzťahu by ste mali riešiť problémy. Pokúste sa to urobiť tak, aby ste sa vyhli zvýšeniu tónu v hlase, mohlo by to celú situáciu ešte viac zhoršiť.

>>Ako dobre poznáte znamenia zverokruhu? Otestujte sa v kvíze, nie je to až také ťažké

STRELEC

Strelec mal v poslednom období problémy, či už musel zmeniť prácu, osobu alebo ich trápili fyzické ťažkosti. Teraz dostávate od hviezd silu, aby ste to všetko mohli lepšie zvládnuť.

KOZOROŽEC

Ak sa počas uplynulého obdobia objavili v láske problémy, mohlo by sa to konečne dať do poriadku, ak tomu budete venovať zvýšenú pozornosť. Stačí len nájsť trochu odvahy na riešenie a napraví sa to.

VODNÁR

Pondelok bude malým problémovým dňom, ale riešenia môžu prísť neočakávane. V láske buďte opatrní, nakoľko nie je najlepší čas na city. Snažte sa pochopiť, čo naozaj chcete, možno to nie je to, čo už máte.

RYBY

Dnes sa môže objaviť niečo, čo by ste mali lepšie preskúmať a prísť na podstatu danej veci. Využite tieto dni, mohli by byť dobré v oblasti citov, prípadne na realizáciu istých cieľov.