Kali prezradil, čo znamenajú tetovania na jeho tvári: Ich význam vás dojme

  • Tetovania na Kaliho tvári majú svoj význam

Aj vy ste sa niekedy pozastavili nad tým, čo má slovenský raper vytetované na tvári a prečo zvolil práve takéto miesto na poznačenie sa do konca života? Keď však zistíte, čo tieto tetovania znamenajú, ihneď pochopíte, aký veľký význam pre neho majú.

Kaliho sme mohli pred nejakým časom vidieť ako kouča v speváckej súťaži The Voice, kde si ihneď získal srdcia mnohých Slovákov i Čechov kvôli svojmu milému a ústretovému vystupovaniu.

Veľmi dobrú vizitku si spravil aj v markizáckej relácii 2 na 1 s Adelou a Danom, v ktorej dokázal, že mu sláva ani trochu nestúpla do hlavy.

Sympatický spevák nezabúda ani na svojich fanúšikov a pomerne často zverejní na svojom Instagrame najrôznejšie fotky, či už z koncertu alebo zo súkromia.

Pred pár týždňami sa pochválil úpravou svojich vlasoch, za ktorú ďakoval svojmu holičovi. Mnohí sa však pozastavili nad jeho tetovaniami na tvári a tak sa ho rovno spýtali, čo znamenajú. Kali nemal problém, a na túto otázku ihneď odpovedal.

“Krížik a slzy…je to za moju mamu, ktorú mám vytetovanú aj nad okom, NELKA.”

Kaliho milovaná mama zomrela pred niekoľkými rokmi na rakovinu a teraz je tak zároveň aj úplne jasné, prečo sa jeho prvá dcérka volá práve Nelka.

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Instagram