Horoskop na pondelok 4. novembra: Niekto by mohol zažiť peknú emóciu

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 
  • Znamením dňa je Vodnár

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 4. novembra.

BARAN

Venuša je konečne späť, čo znamená pre Baranov viac možností. Október bol väčšinou mesiacom veľkých pokusov, najmä cez víkend. Teraz môžete stránku úplne otočiť.

BÝK

Začiatok nového týždňa bude pre Býkov podľa Paola Foxa dňom určitých zmien či nových povinností. Budete musieť vyriešiť niekoľko problémov.

>>>Herečka Mirka Partlová ukázala tehotenské bruško: Už čoskoro bude mamina

BLÍŽENCI

Blíženci vo všeobecnosti môžu mať zaujímavý týždeň, v ktorom budú musieť vyriešiť aj nejaké dôležitejšie pracovné záležitosti. Zlepšenie sa prejaví aj v láske, budete spokojní.

RAK

Rakom predpovedá Paola Fox únavný týždeň s istými pochybnosťami. Snažte sa ho prežiť s pokojom, najideálnejšie dni na lásku budú streda a štvrtok.

LEV

Levom sa črtá skutočne zaujímavý týždeň, i keď medzi utorkom a štvrtkom môžu vzniknúť isté pochybnosti. Piatok a víkend bude priaznivý, čo s týka citov. Vaša energia bude nižšia, musíte sa pripraviť na nejakú zmenu.

PANNA

Panna bude mať celkom dobrý štart do nového týždňa. Venujte však zvýšenú pozornosť financiám či právnym otázkam. Streda a štvrtok môžu byť pre vás najstresujúcejšími dňami.

>>>Rozdelenie znamení do štyroch živlov: Ste oheň, zem, vzduch alebo voda?

VÁHY

Pondelok bude tlmený deň, no už od utorka sa to začne zlepšovať. Ste veľmi zaneprázdnení a veľa času trávite v práci kvôli veľkej zodpovednosti, ktorú na vás niekto preniesol.

ŠKORPIÓN

Tento týždeň začína premysleným spôsobom. Pondelok a utorok budú dni, kedy budete pod tlakom. V porovnaní s letom je však niečo navyše. Všetko, čo je negatívne, neznamená, že je to za vami, ale možno vidíte všetko z inej perspektívy.

STRELEC

Strelec prežil nie práve najlepšie dni, mohli ste mať problémy v práci alebo v rodine. Teraz to však môže byť lepšie, predovšetkým, čo sa týka citov, venujte im väčšiu pozornosť.

>>>Pamätáte si na legendárne televízne relácie? Otestujte sa v kvíze (VIDEÁ)

KOZOROŽEC

Kozorožec by mohol  v blízkej dobe vyriešiť istý problém alebo dosiahnuť vytúžený sen. V týchto dňoch však pociťujete únavu, pričom niektoré záležitosti ostávajú otvorené. Pozor si dajte na stres.

VODNÁR

Podľa horoskopu Paola Foxa budete mať pozitívny pondelok. Naskytá sa vám priestor pre nové projekty. Do štvrtka ešte spomalte, no potom sa do toho pustite naplno. Žite rovnako slobodne, ako sa aj cítite. Dnes ste znamením dňa.

RYBY

Ryby sa na začiatku nového týždňa môžu cítiť trochu sklúčene a unavene. Môžete však zažiť nejakú pozitívnu emóciu, no nesmiete sa vracať do minulosti.