Horoskop na pondelok 30. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto koláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 30. novembra 2020
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 30. novembra:

Baran – Mesiac je v zlom postavení: v láske sa môžu vyskytnúť určité menšie problémy. Ak sa v práci snažíte vyriešiť problémy z minulosti, môžete pociťovať veľa únavy.

Býk – Astrologická situácia je dobrá: ​​v láske by ste mohli získať oveľa viac. Z pracovného hľadiska sú Venuša a Merkúr v opozícii: možné konflikty sú na ceste.

Blíženci – Ak existuje osoba, ktorá by vám opätovala vaše city, môžete prejaviť iniciatívu. V práci sa snažte komunikovať viac s kolegami a nadriadenými. Je dôležité pracovať s pokojom.

Rak – Príliš veľa zmätku v láske: Mesiac je v opozícii a Venuša prežíva komplikovaný prechod. V práci sa príliš neunavte: dnes vás môže postihnúť malé nepohodlie.

Lev – Pondelok môže byť skvelým dňom na uskutočňovanie nových stretnutí, využite to ak ste slobodní. Po pracovnej stránke prijmite istú úlohu. Môže prísť milé prekvapenie. Ste znamením dňa.

Panna – Nastal čas, aby ste pochopili, ktoré rozhodnutia sú skutočne dôležité. Mesiac v splne môže spôsobiť isté chvíle nepohodlia.

Váhy – Môžete byť veľmi unavení, vyhýbajte sa nezmyselným hádkam vo vzťahu. Ak sa v práci musíte porozprávať so svojím nadriadeným, môžete to skončiť až istým dohadovaním. Mladí ľudia by si mali plánovať budúcnosť.

Škorpión – Napriek napätiu je Mesiac priaznivý a predpovedá dobrý deň. V práci sa nerozčuľujte, ak niečo nejde podľa vašich predstáv.

Strelec – Stále myslíte na niečo z minulosti: ak riešite dva vzťahy súčasne, je čas vybrať si ten, ktorý vám dodá väčšiu istotu. V decembri urobte v práci všetky požadované požiadavky. Ak je projekt zastavený, čoskoro sa reštartuje.

Kozorožec – Mesiac prechádza vašim znamením: nie je však ľahké zachovať si pokoj a byť vyrovnaný. V práci prichádzajú noví spolupracovníci: môžete sa opäť zapojiť do projektu.

Vodnár – Neklamte len preto, že sa bojíte niekoho sklamať. Pocity, ktoré prežívate, sa môžu stať dôležitými. V práci je to lepšie, ale treba skontrolovať niektoré podrobnosti.

Ryby – Ak má niekto o vás záujem, neuponáhľajte sa, najskôr danú osobu lepšie spoznajte. V práci sa pokúste čo najviac odložiť niektoré záležitosti: mohli by sa vyskytnúť nezhody a komplikácie.