Horoskop na pondelok 23. septembra: Skvelý deň pre Pannu či Blíženca

  • Horoskop na pondelok 23. septembra
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 23. septembra.

BARAN

Paolo Fox poukazuje na trochu náročnejší záver mesiaca, predovšetkým čo sa týka práce či veľkých riešení. Kvôli tomu budete v istej neistote, čo vás bude znepokojovať. Úzkosť môžete pociťovať aj v milostných záležitostiach.

BÝK

Pre Býka bude začiatok týždňa únavný, no musíte urobiť niekoľko povinností a zároveň ste aj pod časovým tlakom. Stále však patríte medzi znamenia, ktoré budú uprednostňované v novom roku. Od štvrtka budete mať planéty na vašej strane.

>>>Najdojímavejší moment Rytmusovho koncertu: Jasmina sa neubránila slzám

BLÍŽENCI

Blíženci začnú týždeň dobre, vďaka láskavosti Mesiaca, pričom toto pôsobenie bude v nasledujúcich dňoch ešte pozitívnejšie. Veci sa začínajú zlepšovať, najlepšie výsledky môžete dosiahnuť koncom roka. Víkend venujte láske.

RAK

V práci môže stále existovať napätie aj napriek maximálnemu úsiliu, ktoré do svojich povinností vkladáte. Práve teraz môžete ľutovať, že ste nevyužili minulé príležitosti a nezmenili pracovné prostredie. Snažte sa neprenášať nervozitu do vzťahu či rodiny.

LEV

Podľa Paola Foxa by ste sa mali zamyslieť nad niektorými dôležitými otázkami, premýšľajte o tom, čo už bolo povedavné, a dobre vyhodnoďte, čo povedať nabudúce. Pokúste sa vytvoriť priestor aj pre ostatných.

PANNA

Pôsobia na vás hviezdy, ktoré vás chránia. Môžete využiť príležitosti, ktoré sa vám naskytajú či sa pustiť do nových dobrodružstiev, no na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov musíte vynaložiť ešte viac úsilia a odhodlania. Čo sa týka lásky, najlepšími dňami budú štvrtok a piatok. Ste znamením dňa.

>>>Veronika Ostrihoňová poďakovala za blahoželania, pridala aj fotku dcérky

VÁHY

Váhy začínajú týždeň tlmene, no sú to len krátkodobé pocity, pretože v utorok už bude lepšie. Musíte začať znova organizovať, Slnko vám dáva silu. Pokiaľ ide o lásku, zamerajte sa na víkend, kedy bude vo vašom znamení Mesiac.

ŠKORPIÓN

Pozitívny deň pre Škorpióna, využite príležitosť a pokúste sa urobiť niečo viac, pretože v nasledujúcich dvoch dňoch dôjde k miernemu poklesu. Snažte sa byť viac pozitívnejší a aktívnejší. Nečakajte na nakopnutie, buďte tým, kto má zaujímavé iniciatívy ako prvý.

STRELEC

Podľa predpovedí Paola Foxa, pondelok bude dobrým dňom, pričom ďalšie dva dni budú na tom ešte lepšie. Ste v procese úplného zotavenia, a to vďaka Slnku, ktorý začal vo vašom znamení dôležitý tranzit.

>>>Mladú ženu zabil jej vlastný mobilný telefón: Nemala šancu prežiť

KOZOROŽEC

Pre Kozorožcov bude deň trochu náročnejší, môžu sa v ňom vyskytnúť nejaké nepríjemnosti či oneskorenia. Odložte diskusie alebo rozhodnutia až do štvrtka, kedy na vašej strane stoja hviezdy.

VODNÁR

Vodnár bude mať podľa Paola Foxa trochu únavný deň, v ktorom sa budete musieť snažiť o niečo viac ako inokedy. No i napriek tomu pôjde o pozitívny týždeň vďaka tomu, že Slnko je konečne k vášmu znameniu priaznivé. Pokúste sa viac venovať láske.

RYBY

Po dvoch náročnejších týždňoch ste vo fáze obnovy. Teraz sa konečne môžete z hlboka nadýchnuť. Lepšie je to v práci, ale aj v medziľudských vzťahoch. Pokúste sa byť optimistickejší, čo sa týka vašej budúcnosti.

Kód do súťaže: H012B2

Viac o súťaži o nádobu na čaj so sitkom ->TU