Horoskop na pondelok 23. augusta: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na pondelok 23. augusta 2021
  • Znamením dňa je Kozorožec


Čo predpovedajú hviezdy na dnešný deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká všetky znamenia.

Horoskop na pondelok 23. augusta 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Bude to deň plný emócií, ale v láske by ste mohli prežiť kritický okamih, ktorý rýchlo prejde. Niektoré situácie vyzerali na povrchu sľubne, ale pri hlbšom prehĺbení ste pochopili, že pokračovať nie je možné. Otočte stránku a choďte ďalej.

Býk – Podľa dnešného horoskopu Paola Fox si nesmiete mýliť opatrnosť s lenivosťou. V tomto období sa vyžaduje väčšia chuť do aktivít a možno tým, že sa obklopíte správnymi ľuďmi, budete môcť skombinovať niečo zaujímavé. Musíte vedieť využiť správnu šancu, hviezdy sú za pozitívnu zmenu, ale musíte sa poponáhľať, pretože toto šťastie je dočasné.

Blíženci – Niektorí z vás možno budú musieť čeliť hádkam v láske, vzťahy nie sú nikdy ľahké, vždy bude dôvod na vybuchnutie, ale musíte vedieť byť diplomatickí. Ťažkosti v medziľudských vzťahoch narastajú, lepšie zvládajte svoje emócie.

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – V tomto svete otáznikov a pochybností, vám práca nedáva pokoj a vaša myseľ je preplnená. Mladší ľudia prechádzajú fázou krízy, možno preto, že si nie sú istí zvoleným štúdiom. Láska závisí od vášho dnešného postoja, vy sa rozhodnete, ako ďalej postupovať.

Lev – Podľa horoskopu Paola Foxa túžite byť vždy protagonistom a dávate to stále najavo. Ak však nepreukážete svoju skutočnú hodnotu, na čo je to dobré? Vyhrňte si rukávy a ukážte tým, ktorí o vás pochybujú, čo vo vás je. Hviezdy vás sprevádzajú ruka v ruke smerom k láske.

Panna – Vaša nálada nie je najlepšia, ale nenechajte sa odradiť. Nie je to zlý deň, takže sa pozerajte na pohár ako poloplný, a nie poloprázdny. V nasledujúcich mesiacoch sa na vás budú usmievať hviezdy, pobozká vás šťastie, ale medzi dneškom a zajtrajškom sa obmedzte na to, čo je nevyhnutné, a pokúste sa relaxovať.

Horoskop pre znamenia Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby >>> nájdete TU