Horoskop na pondelok 19. augusta: Mnohé znamenia pocítia výrazné zlepšenie

Foto: pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 19. augusta
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na pondelok 19. augusta.

BARAN

Dnes je skvelý čas na dokončenie niektorých projektov, okrem toho je vo vašom znamení Mesiac. Môže sa niekoľko vecí obnoviť, platí to aj pre lásku. Dnes ste znamením dňa.

BÝK

Veci sa konečne začnú zlepšovať. Po stresujúcich týždňoch, nervozite a problémoch sa to už priam žiada. Je čas urobiť niečo viac, zlepšenie aj v láske.

BLÍŽENCI

Pre Blížencov sa začína veľmi zaujímavý týždeň. V poslednom období ste mali pochybnosti, vyskytla sa aj nejaká tá kríza, najmä v súvislosti s prácou. Teraz sa veci blížia k riešeniu.

>>>Ktoré znamenia sa k sebe hodia? 15 najlepších kombinácií znamení

RAK

Z pracovného hľadiska pôjde o stresujúci deň. Existujú veci, ktoré nie sú dobré, a ktoré vás unavili. Získali ste však výsledky, v ktoré ste dúfali. Situácia sa časom zlepší, no pokúste sa všetko vyriešiť čo najskôr.

LEV

Obdobie zlepšovania, počas ktorého by ste mohli dostať aj nejaké dobré správy. Je čas, aby ste sa vyjadrili, ak existujú situácie, ktoré sa vám nepáčia prípadne, ktoré nemôžete tolerovať. Dávajte však pozor na peniaze.

PANNA

Je to obdobie zlepšovania. Nesmiete sa nechať ovplyvňovať minulosťou, ale pozerajte sa dopredu, najmä od 21. a ešte viac od 23. augusta. Vzťahy s ostatnými sa uľahčujú. Na dohľad môže byť  víťazstvo na pracovisku.

VÁHY

Týždeň sa nezačína dobre, existujú problémy. Možno budete musieť niečo uzavrieť a začať znova v niektorých oblastiach. Ale pokoj, koniec roka sľubuje veľmi dobré obdobie.

ŠKORPIÓN

Doteraz bol mesiac august komplikovaný a únavný. Veci sa začínajú zlepšovať tento týždeň. Veľmi dobrý deň pre prácu, kde sú v dohľade nejaké nové príležitosti.

>>>Ktoré znamenia sú najhoršie a ktoré najlepšie? Pozrite si rebríček všetkých znamení

STRELEC

Týždeň pre Strelca nebude veľmi pozitívny. Najmä začiatok bude kolísavý, s výkyvmi nahor a nadol. Ale pozor, nervozita by mohla vyhrať! Je to okamih uzavretia, ktorý by sa mohol týkať oblasti práce ako oblasti lásky. Pozor na stres.

KOZOROŽEC

Kozorožcov čaká deň nervozity, kedy by mohlo dôjsť k treniu s rodinou alebo k problémom v práci. Snažte sa od vášho okolia veľmi neizolovať. Situácia sa ďalšie dni zlepší.

VODNÁR

Po období plnom problémov a nervozity sa veci začínajú zlepšovať. Dajte pozor, aby ste nehodili vinu na ostatných, keď sa vyskytnú ťažkosti. Musíte tiež rozpoznať svoje chyby a svoje limity.

RYBY

Kritický okamih v práci, kde by ste mohli prerušiť súčasnú situáciu v prospech inej. Pracovný stres by tiež mohol narušiť medziľudské vzťahy. Niekto by mohol brániť vašim plánom.