Horoskop na pondelok 15. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na pondelok 15. februára 2021
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na pondelok 15. februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran –  V láske je trochu rozruch, ale to je normálne, pretože všetko sa vyvíja práve teraz. V práci sa môžete naplno venovať začatým úlohám, zvýhodnení sú tí, ktorí pracujú s ľuďmi.

Býk – Páry, ktoré mali problémy, sa teraz môžu pokúsiť o znovuzrodenie vzťahu. V práci ste nervózni a vystresovaní, pretože niektoré sľuby neboli dodržané, ako ste dúfali.

>>>Otestujte sa: Rýchly vedomostný kvíz na nedeľu 14. februára

Blíženci – Tí, ktorí chcú zažiť pekné emócie, môžu tak urobiť teraz, pretože obloha je pre lásku veľmi priaznivá. V práci závisí veľa od vášho veku a okolností, ale môže prísť niečo nové, prípadne budete pokračovať v tom, čo ste pred nejakým časom odsunuli na druhú kolaj.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Páry, ktoré prekonali krízu alebo ju ešte len chcú prekonať, môžu tak urobiť teraz, pretože astrologický obraz je dobrý.  V práci túžite po veľkých zmenách, venujte však pozornosť svojmu okoliu, najmä ľuďom vo vašej blízkosti. Mohli by vzniknúť spory.

Lev – Môžete si vybrať, čo sa týka pocitov, ale odporúča sa: zbytočne sa neuponáhľajte. V práci je najlepšie situáciu dobre vyhodnotiť. Môžete byť nahnevaní alebo mať argumenty, ktoré iní jednoducho netolerujú.

Panna – Mesiac praje rozhodnutiam týkajúcich sa lásky. V práci je situácia menej chaotická, ako sa očakávalo: niektoré dohody musia byť obnovené do mája.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – V láske vládne nervozita: chyba spočíva v Mesiaci v opozícii, lepšie je robiť všetko pokojne a obozretne. V práci veľa závisí od veku a okolností, ale skúste uskutočniť projekty, ktoré vás skutočne zaujímajú. Nie ste veľmi koncentrovaní.

Škorpión – Venuša nie je na vašej strane: radšej zachovajte pokoj a zbytočne sa nehádajte. V práci príležitosti nechýbajú, teraz však musíte myslieť iba na projekty. Počkajte trochu dlhšie, potom budete môcť konať.

Strelec – Venuša je priaznivá a Mesiac je vo vynikajúcom aspekte, využite to, pretože je to skvelý deň na city. V práci sú obľúbenými tí, ktorí sa venujú tvorivým činnostiam: sieť kontaktov sa rozšíri. Ste znamením dňa.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Mesiac je v opozícii a to znamená, že musíte byť opatrní, platí to najmä pre páry, ktoré sú v kríze. V práci nie je núdza o príležitosti, ale snažte sa všetko robiť pokojne.

Vodnár – Hviezdy sú na vašej strane, využite ich, najmä ak sa zaujímate o človeka narodeného v znamení Rýb alebo Panny. Snažte sa v práci využiť príležitosti, ktoré sa vám ponúkajú.

Ryby – V pondelok bude lepšie, ak sa v oblasti lásky vyhnete konfliktom. V práci sa snažte byť vynaliezaví a myslieť na plány do budúcnosti.

Zdroj: Corriere della Citta