Horoskop na pondelok 12. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na pondelok 12. októbra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na pondelok 12. októbra:

Baran –Pokúste sa využiť ráno, pokiaľ ide o pocity, pretože popoludní môžete pociťavať nervozitu. Po pracovnej stránke máte určité pochybnosti. Rodina vás potrebuje.

Býk – Mali by ste sa držať ďalej od tých, ktorí nevedia, čo chcú: hľadajte viac odpovedí na otázky. Pokiaľ ide o prácu, musíte sa snažiť byť konkrétnejší a vykonávať iba to, čo považujete za konštruktívne.

>>>Viete, kto oslavuje v OKTÓBRI meniny? Otestujte sa, odpovedáte iba “Áno” alebo “Nie”

Blíženci – Pokúste sa vyriešiť problémy vo vzťahu, nebuďte však konfliktní a tvrdohlaví ako obvykle. Čo sa týka práce, tí, čo sú zamestnaní, trpia krízou.

Rak – Pozitívny deň, ale ak musíte urobiť alebo povedať niečo dôležité v láske, radšej to odložte do ďalšieho dňa. Práca nebude ideálna. Nie je vašou chybou, že sa niektoré projekty zastavili.

Lev – Existuje trochu nervozity, snažte sa vyhnúť argumentom, ktoré nie sú dôležité. V pracovnej oblasti sa môžu rozvíjať dôležité projekty a úlohy.

Panna – Správny čas na lásku, cítite sa silnejší a plný energie. Ak ste slobodní, nové stretnutia sú na ceste. Z obchodného hľadiska by ste mohli podpísať zmluvu. Ste znamením dňa.

Váhy – V pondelok budete trochu nervózni a to môže mať následky vo vzťahu. Čo sa týka práce, nepodceňujte nové návrhy. Začnite sa rozhliadať a plánovať budúcnosť.

Škorpión – V láske nepôjde o ideálny deň, no od ďalšieho dňa sa to zlepší. Musíte sa pokúsiť prekonať určité napätie. Pokiaľ ide o pracovnú oblasť, prichádza k istej dohode. Ak vás už nebavia stále robiť rovnaké veci, teraz je čas urobiť zmenu!

Strelec – Dobrý deň na stretnutia, slobodní môžu spoznať niekoho zaujímavého, no dajte si pozor na unáhlené rozhodnutia. Pokiaľ ide o prácu, nie je čas byť tvrdohlavý. Snažte sa nemíňať príliš veľa peňazí.

Kozorožec – Na niektoré situácie vo vzťahu si dajte pozor, nekonajte impulzívne. Čo sa týka práce, snažte sa ustriehnuť peniaze a všetko bude v poriadku.

Vodnár – Ťažký deň vo vzťahoch z dôvodu negatívneho tranzitu Mesiaca. Pokiaľ ide o prácu, môžete zmeniť isté úlohy. Ale pozor na nepríjemnosti okolo vás.

Ryby – Dobrý deň na lásku s osobou narodenou v znamení Škorpióna, isté problémy s Pannou. Čo sa týka práce, nasledujúcich 48 hodín by vás mohli postaviť proti niekomu. Snažte sa byť opatrní.