Horoskop na pondelok 5. apríla: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na pondelok 5. apríla 2021 
  • Znamením dňa je Panna 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na pondelok 5. apríla 2021: 

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Dobrá správa pre lásku, hviezdy sú na vašej strane. V práci je najlepšie problém vyriešiť okamžite. Skvelý čas na rozbehnutie nových projektov.

Býk – Poobede môže vzniknúť pár problémov v láske. V práci sa vracia túžba viac pracovať: nesústreďte sa na absurdné projekty, ale na niečo, čo ste schopní aj dokončiť.

Blíženci – Dobrá správa v láske: páry sú zvýhodňované a máj sa môže niesť v znamení dôležitého zoznámenia u slobodných. V práci sú vaše projekty solídnejšie a pomaly sa všetko opäť rozbieha.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Popoludní bude na tom láska lepšie, ale je tu niekto, kto skúša vašu trpezlivosť. V práci majte pod kontrolou malé napätie.

Lev – Zvláštny deň pre pocity: začína sa dobre, ale popoludní môžu byť vaše myšlienky niekde inde. V práci bude už o pár týždňov možné pustiť sa do dôležitej úlohy.

Panna – Pozitívna správa pre lásku: od 14. apríla sa novovzniknuté priateľstvo môže zmeniť na niečo krajšie. V práci sa vždy dokážete zdokonaľovať a prispôsobiť sa všetkým situáciám. Ste znamením dňa.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – V láske, ak musíte čeliť dôležitému prejavu, počkajte do 14. apríla. V práci sa problémy čoskoro prekonajú: nevzdávajte sa!

Škorpión – V láske by sa situácia mohla popoludní skomplikovať. V práci nie všetci chápu niektorým záležitostiam, no môžete ich presvedčiť.

Strelec – Dobrá láska, najmä popoludní: dobré vzťahy s tými, ktorí sa narodili v znamení Vodnára. V práci ste unavení a s niektorými problémami sa musíte vyrovnať pokojne.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Mesiac je na vašej strane, ale v láske pôsobíte zmätene: dávajte pozor na slová, ktoré používate. V práci bude druhá polovica mesiaca lepšia ako prvá.

Vodnár – V láske vládne určité napätie, ale Mesiac vám večer dodá krásne emócie. Ak nie je v práci jasno, môžete to zmeniť, ale nerobte drastické a riskantné rozhodnutia.

Ryby – V láske dobre premýšľajte a snažte sa uvoľniť napätie. V práci čelia tí, ktorí sú v novom zamestnaní, nečakanou udalosťou. Ale nebojte sa: Mesiac sa poobede vracia na vašu stranu.

Zdroj: Corriere della Citta