Horoskop na pondelok 1. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na pondelok 1. marca 2021
  • Znamením dňa je Kozorožec 

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na pondelok 1. marca 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Ste obzvlášť priťahovaní k novým vzťahom, je to mesiac lásky: od nedele 21. marca vstúpi do vášho znamenia Venuša. V práci prichádzate zo zložitého obdobia, ale budete môcť rozbehnúť nové projekty: vydajte zo seba všetko.

Býk – Mesiac marec prinesie Venušu vo váš prospech: musíte však akceptovať dôležitosť lásky vo vašom živote. V práci sa snažte byť opatrní, neskúšajte unáhlené riešenia: maximálna obozretnosť s ľuďmi v znamení Vodnára a Leva.

>>>Objavujeme svet: Prehliadka Botswany, video i kontrolný kvíz. Toto ste vedeli?

Blíženci – Na začiatku tohto mesiaca budete musieť pochopiť, že treba viac počúvať srdce. V práci budú tí, ktorí investujú, odmenení, Jupiter a Saturn sú na vašej strane. Ak čakáte na nejaké novinky, nebudete musieť čakať dlho.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Ak žijete dôležitý vzťah, ktorý je plný nedorozumení, budete ich musieť vedieť prekonať, aby ste sa posunuli vpred. V práci je to zaujímavé obdobie pre nové projekty: marec pomáha, dobré správy by mohli prísť od 12. marca.

Lev – Február bol náročný z pohľadu citov, no mesiac marec vám dodáva energiu. Venuša bude priaznivá od 21. marca. V práci ste trochu unavení, museli ste veľa bojovať: skúste sa zotaviť.

Panna – Nemáte čas na lásku: najkomplexnejšie je prijať to, že možno vaša práca vám zaberá príliš veľa času … alebo možno vašu myseľ priťahuje niečo iné? V práci neprežívate ťažké obdobie, ale ak chcete zahájiť nový projekt, budete musieť vynaložiť veľa úsilia.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – V mesiaci marec bude láska priaznivá: Mars je vo vašom znamení, využite to. V práci musíte dať zo seba maximum, ale bez toho, aby vás to odradilo; v priebehu nasledujúcich niekoľkých hodín nepôjde všetko tak, ako by ste chceli, skúste prestať bilancovať situáciu.

>>>Diktát na nedeľu 28. februára: Nájdete v texte všetky pravopisné chyby?

Škorpión – Vzťahy sa môžu oživiť tento rok v marci: Venuša je priaznivá. V práci budú príležitosti na vyriešenie problému, ale treba povedať, že od februára ste sa niečoho trochu obávali.

Strelec – V láske je problém a mali by ste si s ním vedieť poradiť: už vás totiž začína nudiť. Snažte sa v práci napredovať a buďte pozitívni: využite svoje nápady a vložte do nich veľa vôle.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Mesiac marec sa prejaví v prvých dvoch týždňoch, ktoré budú priaznivé pre lásku: Venuša je vo vašom znamení. V týchto dňoch môžete mať príležitosť podpísať dôležitú pracovnú zmluvu; vykúpite sa v porovnaní s minulými rokmi. Ste znamením dňa.

Vodnár – Nezničte lásku, ktorá funguje len preto, že neviete robiť kompromisy. Marec vám na druhej strane pomôže pri práci: je čas rozhodnúť sa pre budúcnosť.

Ryby – Ak je tu niekto, kto sa vám páči, skúste nadviazať kontakt, za pokus nič nedáte. V práci sa cítite rozhodne silnejší, venujte pozornosť iba malým diskusiám, ktoré môžu časom spôsobiť ťažkosti.