Horoskop na piatok 9. októbra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Fotokoláž: Peepl.sk, foto: FB, pixabay.com

  • Horoskop na piatok 9. októbra 2020
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 9. októbra:

Baran – Piatok nebude veľmi ideálny deň z pohľadu pocitov, môžete sa hádať z triviálnych dôvodov s osobou, ktorá vás zaujíma. Pokiaľ ide o prácu, dobré príležitosti sú na ceste.

Býk – Za posledné tri týždne sa mohli vyskytnúť problémy v láske. Čo sa týka práce, naskytnú sa zaujímavé príležitosti do budúcnosti.

>>>Otestujte sa v gramatickom kvíze: Zvládnete ho na plný počet bodov?

Blíženci – Je čas si ujasniť, čo v láske chcete. Pokiaľ ide o prácu, tí, ktorí majú niekoľko mesiacov svoje vlastné podnikanie, sa konečne môžu trochu upokojiť.

Rak – Starostlivo zhodnoťte všetky milostné príbehy, ktoré v tomto období vznikajú, buďte opatrní. Pokojný deň v práci, aj keď by ste sa mohli hádať s Kozorožcom.

Lev – Mesiac sa blíži k vášmu znameniu a v nedeľu môžete prežívať dobrý deň z pohľadu pocitov. Pokiaľ ide o prácu, zaujímavé obdobie, venujte však pozornosť niektorým projektom, ktoré by sa mohli stratiť na svojej atraktivite. Ste znamením dňa.

Panna – Dobrý deň na lásku, nechýba vám energia. Ak ste v práci zamestnancom, túžite po zmene, ak podnikáte, cítite sa pokojnejšie a vyrovnanejšie.

Váhy – Problémy v láske. Mesiac a Mars sú v zlom postavení.  V práci vám dnes chýba sústredenie. Snažte sa vyhnúť komplikáciám.

Škorpión – Dobrá správa v oblasti lásky, skvelý deň pre city. Pokiaľ ide o prácu, ak nepracujete sami, musíte vyriešiť nejaké problémy.

Strelec – Ak sa chcete hádať vo vzťahu, robte to hlavne opatrne, predovšetkým ak ide o znamenie Raka. V práci môže ísť o trochu ťažké obdobie, ale nenechajte sa odradiť: skvelá správa je na ceste.

Kozorožec – V láske musia byť tí, ktorí sú v kríze, opatrní. Pozor na malé nezhody. Na pracovnej oblasti ste napriek malým problémom silní a darí sa vám napredovať svižným tempom.

Vodnár – Páry, ktoré sú spolu už dlhšie, by sa mali snažiť vyhnúť hádkam. Pokiaľ ide o prácu, dnes je klasický deň, kedy môžete zažiť napätie. Buďte opatrní.

Ryby – Do 28. októbra buďte v láske opatrní, najmä ak ste v kríze so svojím partnerom. Z pracovného hľadiska sú hviezdy obzvlášť priaznivé pre tých, ktorí v minulosti zažili problém. Niektoré nedávne projekty je potrebné preskúmať.