Horoskop na piatok 6. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto koláž: peepl.sk, Foto: Instagram, pixabay.com

  • Horoskop na piatok 6. novembra 2020
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 6. novembra:

Baran – Ráno bude pre vás omnoho lepšie ako popoludnie, sústreďte sa na to, čo vás zaujíma. Nenechajte sa ovplyvniť negatívnymi myšlienkami druhých, zamerajte sa na podstatnejšie záležitosti.

Býk – Pokúste sa zorganizovať niečo príjemné so svojím partnerom. Ak ste slobodní, môžete zažiť pekné emócie. Piatok bude ideálny na zhodnotenie niektorých vecí, ktoré sa okolo vás dejú.

>>>Ktoré slová sú napísané gramaticky nesprávne? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – V láske môže dôjsť k malým nedorozumeniam: skúste si to medzi sebou vysvetliť, vyvarujte sa hádkam. Vo vašej mysli je až príliš veľa myšlienok, čo na vás nepôsobí najlepšie.

Rak – Vhodný čas na lásku: nové stretnutia môžu viesť k niečomu peknému.  Ak máte ciele, ktoré chcete dosiahnuť, hviezdy sú teraz na vašej strane. Ste znamením dňa.

Lev – Ak ste slobodní, musíte sa dostať zo svojej komfortnej zóny, hviezdy sú na vašej strane. V piatok budete mať málo trpezlivosti, pričom práce bude viac než dosť.

Panna –Mesiac je priaznivý, môže priať pocitom. Ak sa o niekoho zaujímate, chopte sa príležitosti. Už dávnejšie ste si stanovili istý cieľ, za ktorým si stále stojíte a urobíte všetko pre jeho dosiahnutie.

Váhy –   Postupne sa zotavujete v oblasti lásky, aj keď stále existuje malé napätie: snažte sa vyhnúť konfliktom. Ak ste však chceli deň prežiť v pokoji, niekoľko situácii vám to nedovolí.

Škorpión – Dajte si pozor na hriešne myšlienky, najmä tí, čo prežívate dva vzťahy súčasne. Vo všeobecnosti však môžete pociťovať istú stratu motivácie, ktorá ovplyvní niektoré vaše činnosti.

Strelec – Mesiac sa vracia k vášmu znameniu: v láske sa teraz veci zlepšia.  Niektoré povinnosti v práci či úlohy však nemusia dobre dopadnúť.

Kozorožec – Mali by ste sa pokúsiť obnoviť vzťah – popoludní bude najlepší čas, aby ste to dosiahli. Môžete pociťovať únavu a stratu energie, no rozhodne nezabúdajte na dostatok odpočinku a relaxu.

Vodnár – Deň sa začne tlmene, pocity a láska budú na tom lepšie popoludní. Nezabudnite však na neodkladné povinnosti, aby ste neskôr nemali toho príliš veľa na pleciach.

Ryby –Deň môže začať s nervozitou, po súkromnej a citovej stránke sa to môže popoludní zlepšiť. Nájdite si nejakú aktivitu, ktorá vám dodá stratenú energiu, stačí, ak po práci zájdete von s priateľmi.