Horoskop na piatok 27. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na piatok 27. marca
  • Znamením dňa je Baran

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 27. marca:

Baran – Mali by ste sa pokúsiť viac uvoľniť, nechať stres a starosti bokom. Dobrá energia v láske, máte veľkú túžbu robiť a zlepšovať situáciu. V druhej časti dňa bude na tom dobre práca. Ste znamením dňa.

Býk – V piatok sa venujte niečomu, čo máte radi a čo vám spraví dobrú náladu. Z pohľadu lásky a vzťahov trávte čas s ľuďmi, na ktorých vám záleží, môžu vzniknúť nové príležitosti.

Blíženci – V tomto období pociťujete veľa stresu a nervozity. Nedeľa, keď bude Mesiac v znamení, bude rozhodne najlepším časom na lásku tohto týždňa. Odložte záväzky do tohto dátumu. V práci môžete nájsť nové príležitosti.

>>>Nájdite dvojice abstraktným obrazcom: Otestujte sa v pamäťovej hre

Rak – Podľa Paola Foxa bude piatok trochu tlmený deň. V láske sa veci môžu zlepšiť, po ťažkom období sa môžete konečne usmievať. Problémy v práci.

Lev – V piatok môžete pociťovať trochu nepokoja a nervozity. V láske sa snažte brať niektoré veci s rezervou, aj bez toho ste dosť v strese. V práci sa môžete dostať z momentu krízy.

Panna – Cítite sa unavení. Vo všeobecnosti však pôjde pozitívny deň, i keď môžu byť menšie problémy v láske. Diskusie posilňujú pár. Okamih rozhodnutí v práci.

Váhy – Podľa Paola Foxa ideálny čas pre stabilné páry. Práca je v poslednom čase dosť diskutovaná, v tejto chvíli by ste mohli požiadať o niečo viac.

Škorpión – Existujú isté zlepšenia, no stále musíte byť opatrní, hlavne v láske. V tomto období ste totiž trochu zmätení. Túžite po určitých zmenách.

Strelec – Láska je trochu komplikovaná, jar bude ťažkým obdobím pre páry, ktoré nenašli stabilitu. To si vyžaduje veľkú pozornosť!

>>>Viete, v ktorých krajoch ležia slovenské mestá? Otestujte sa v kvíze

Kozorožec – Podľa predpovedi Paola Foxa sú v láske zlepšenia. Snažte sa kvôli vzťahu príliš nestresovať. Vynaložené úsilie v práci môže priniesť vytúžené ovocie.

Vodnár – Dôležitý moment z pohľadu práce, máte potrebu urobiť isté rozhodnutia. V láske by ste však chceli viac pozornosti, zbytočne nepremýšľajte o problémoch minulosti, nepomôže vám to.

Ryby – Práve teraz je ideálne obdobie na zotavenie, viac oddychujte. V láske, aj keď to nie je ideálne obdobie, môžete vykročiť vpred.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.