Horoskop na leto 2019: Ktorým trom znameniam bude priať tohtoročné leto?

Leto je pre viacerých ľudí čarovným obdobím v roku. Všetko je vtedy akési magickejšie a výnimočnejšie. Mnohí sa tešia na pekné teplé dni, no najväčšiu radosť môžu mať počas tohto obdobia tri znamenia zverokruhu.

 

Nastávajúce letné obdobie je ako stvorené pre romantické stretnutia s milovanou osobou pod hviezdami či už niekde na letnej terase pri drinku alebo iba tak na peknej večernej prechádzke napríklad na pláži. Je len na nás, ako toto obdobie v roku využijeme, no tri znamenia by ho mohli mať extra priaznivé.

Býk

Ľuďom narodeným v tomto znamení sa dostanú do rúk správne hracie karty, ktorými rozohrajú naozaj iba tie najpozitívnejšie veci. Dariť sa bude najmä tým kreatívnejším s pozitívnym myslením, hlavne počas leta. Ak sa nezabudnete v dave a dáte najavo svoje city v láske či svoj názor v práci, dosiahnete veľké úspechy. Neriešiteľné veci sa vám podaria rozzuzliť a láska na vás čaká možno práve na pracovisku.

Rak

Zasneným Rakom sa pošťastí a zo svojich tajných a dlhoočakávaných snov sa prehupnú do reálneho sveta plného vzrušujúcich dobrodružstiev, ktoré na nich čakajú možno aj na zahraničnej dovolenke. O romantické zážitky určite nebudete mať núdzu. A nezabudnite, že trpezlivosť a opatrnosť ruže prináša.

>>>Hodíte sa k vášmu partnerovi? Tieto znamenia sú pre vás veľkou výhrou

Kozorožec

V pracovnej oblasti bude odvážnym Kozorožcom šťastena priať pokiaľ sa nebude tvrdohlavo hnať do množstva práce, ktorú nezvláda. Zvoľnite trochu tempo. Vašu smutnú náladu zlepší počas začínajúceho letného obdobia nová známosť a potom už bude svietiť na vašich tvárach iba úsmev a spokojnosť. V spoločnosti kamarátov sa dobijete ešte väčšou energiou a budete žiariť.

feminity.zoznam.sk