Horoskop na piatok 21. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

  • Horoskop na piatok 21. februára
  • Znamením dňa je Strelec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na piatok 21. februára:

BARAN

Paolo Fox predpovedá zaujímavé obdobie v láske. V práci sa nachádzate v lepšej fáze, ako bola tá, na začiatku roka. Snažte sa však robiť veci opatrne, zbytočne neriskujte.

BÝK

V piatok sú hviezdy na vašej strane v oblasti lásky, môžete získať to, čo chcete. Aj v práci je veľmi dobrý čas na pokračovanie v projektoch či úlohách, aby ste dosiahli dobré výsledky.

>>>Matka, ktorá skočila z okna za dcérou (10) v nemocnici zraneniam podľahla

BLÍŽENCI

Ak nastala vo vzťahu kríza, práve dnes by ste mohli túto situáciu objasniť či sa snažiť napraviť. V práci sa nikomu nestavajte do cesty, možno existuje diskusia, no úspechy sú zaručené.

RAK

V porovnaní s minulými dňami je na tom láska oveľa lepšie. Ak dostanete nejaké pozvanie, prijmite ho, práve teraz sa môžu nejaké veci zlepšiť. V práci existujú dobré príležitosti, využite ich.

LEV

Podľa horoskopu Paola Foxa by ste mali byť v piatok opatrní v láske, nakoľko je Mesiac v opozícii, vyskytnúť sa môžu isté problémy. V práci treba niečo vyriešiť, venujte sa tomu.

PANNA

V piatok sú uprednostňované stretnutia a láska, pokračujte po ceste, po ktorej ste sa vydali, nasledujúce dni budú ešte lepšie. V práci sa môžete stretnúť s dôležitými situáciami.

VÁHY

V piatok by ste sa mali pokúsiť viac zabaviť. Zorganizujte výlet alebo aspoň niečo, pri čom si budete môcť oddýchnuť, pretože to potrebujete. Pokiaľ ide o prácu, môže vzniknúť istý chaos či rozruch.

ŠKORPIÓN

V týchto dňoch sa cítite silní a nebojíte sa povedať, čo si myslíte. Zadaní veľké problémy v láske nebudú mať, slobodní teraz nemajú chuť sa rozhliadať okolo seba. V práci môžete spraviť vynikajúce rozhodnutie.

STRELEC

Paolo Fox predpovedá úžasný deň v láske: choďte von, bavte sa, nie je to deň, ktorý by ste mali stráviť doma. Pokiaľ ide o prácu, v týchto dňoch môžu prísť nejaké dobré správy. Ste znamením dňa.

>>>Poznáte slovenské ľudové piesne? Vyskúšajte doplniť text v našom kvíze

KOZOROŽEC

V piatok sa môžete podľa Paola Foxa ocitnúť medzi určitými nedorozumeniami, musíte sa pokúsiť hlavne upokojiť. Cítite sa znepokojení kvôli niektorých ekonomickým problémom.

VODNÁR

Mesiac v opozícii vás robí nervóznymi a mohlo by to viesť až k príliš veľkej diskusii: pokúste sa vyhnúť napätiu. Vo všeobecnosti však ide o dobrý deň. Pozor na spory v práci.

RYBY

Podľa horoskopu Paola Foxa bude piatok pozitívnym dňom v láske, hviezdy sú na vašej strane: môžete zažiť veľmi pekné emócie. V práci je čas, kedy môže dôjsť k istému dobrému oživeniu.

Ak ešte nie ste fanúšikom našej stránky Peepl.sk na FACEBOOKU, môžete sa pridať  >>> TU.