Horoskop na piatok 19. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na piatok 19. februára 2021
  • Znamením dňa sú Váhy

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na piatok 19. februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Ak bude ráno trochu tlmené, netrápte sa tým: popoludnie bude oveľa lepšie. V práci pôjde o  klasický deň plný menších nedorozumení, v druhej polovici dňa sa všetko vyrieši.

Býk – Láska bude poobede priaznivejšia, ale aby sa zbavila Venuše v opozícii, bude si musieť počkať do 25. februára. V práci sa váš výkon nezlepšuje. Je pravdepodobné, že budete potrebovať chvíľu na to, aby sa všetko vrátilo do starých koľají.

>>>Objavujeme svet: Virtuálna prehliadka Sicílie, video i kontrolný kvíz

Blíženci – Práve v tento deň vstupuje Mesiac do vášho znamenia: obloha je pozitívna a láska bude vo vzduchu. V práci, aj keď sa vám zdá, že všetko ide pomaly, z dlhodobého hľadiska získate výhody a spokojnosť. Neponáhľajte sa, buďte pokojní: výsledky sa dostavia.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Ak sa vzťah zrodil nedávno, mohlo by to byť všetko veľmi zaujímavé; Venuša sa chystá na dôležitý tranzit vo štvrtok 25. februára. V práci budú vaše nápady ocenené, avšak môžete nájsť negatívne reakcie od ľudí, ktorých poznáte najdlhšie.

Lev – Je to zvláštny čas pre pocity: nemusia so sebou prinášať veľké emócie. Pozor na výdavky, v poslednej dobe ich mohlo byť viac, ako by bolo potrebné.

Panna – Ak je vo vzduchu hádka, pokúste sa ju posunúť na pondelok prípadne víkend. Pri práci nepodceňujte nové návrhy ani spoluprácu. Od mája do júna nastane obdobie zmien: testy, skúšky a dôležité rozhodnutia.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Hviezdy prinášajú dobrú stabilitu, najmä v popoludňajších hodinách. Ak budú mať Merkúr a Venuša priaznivé podmienky, nové priateľstvá sa stanú dostupnejšími. V práci budú všetky vaše rozhodnutia rozhodujúce pre budúcnosť: popoludnie prináša dobrú energiu. Ste znamením dňa.

postovne zadarmo panta rhei doprava zdarma

Škorpión – Je to trochu ťažký deň pre pocity, už ráno sa zobudíte unavení. Aj v práci vás bude unáva prenasledovať, ale existujú príležitosti, ktoré môžu byť dobre hodnotené.

Strelec – V piatok budú pocity ako na hojdačke, deň bude iný, ako ste si ho predstavovali. V práci pokračuje postupné zotavovanie. Ak máte vlastné podnikanie, môžete rozšíriť svoje kontaktné publikum.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Venuša sa vráti priaznivo do znamenia od 25. februára, avšak situácia v láske bude v týchto dňoch veľmi zaujímavá. V práci sa budete cítiť trochu unavený; so znamením Raka a Barana môžu vzniknúť malé ťažkosti: venujte im pozornosť.

Vodnár – Aj keď to nebude komplikovaný deň, pravdepodobne sa môže vyskytnúť menšia nepríjemnosť, ktorú teraz budete musieť prekonať. V práci tí, ktorí chcú zmeniť prostredie, si budú musieť, bohužiaľ, počkať ešte pár mesiacov.

Ryby – Vo vašom znamení zverokruhu sa objavilo Slnko: pripravte sa na veľa pozitívnych emócií. V práci musia byť zmeny odložené: počkajte pár mesiacov.

Zdroj: Corriere della Citta