Horoskop na nedeľu 29. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na nedeľu 29. novembra 2020
  • Znamením dňa je Panna

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 29. novembra:

Baran –  Venuša už nie je v opozícii: lásku je teraz možné obnoviť. V práci nepodceňujte stretnutia. Môže byť tiež užitočné zmeniť isté obzory.

Býk – Do polovice decembra sa snažte vyhnúť konfliktom v láske. V práci sa snažte robiť veci pokojne.

>>>Predveďte sa vo všeobecnom kvíze: Odpoviete správne na týchto 7 otázok?

Blíženci – Nepodceňujte milostné vzťahy vzniknuté v prvých troch novembrových týždňoch. V práci nie je najlepší čas na hľadanie odpovedí. V januári bude vaša rola definitívna a istá.

Rak – Je čas sa znova zamilovať: nedeľa je priaznivá, ste pripravení vyhrať výzvu. V práci by sa niektoré projekty mohli čoskoro rozbehnúť.

Lev – Ráno začne trochu zmätene, popoludnie bude na tom lepšie. V práci nie je jednoduché zostať s nohami na zemi, možno ste sa pri niečom zmýlili.

Panna – Priaznivá Venuša, vynikajúci čas v oblasti lásky.  V práci ste mohli dostať zopár dobrých správ. Ste znamením dňa.

Váhy – Mesiac bude v popoludňajších hodinách priaznivý, ale Mars je v opozícii: nenechajte sa zahltiť starými milostnými problémami. V práci je všetko, čo sa začína teraz, pozitívne. Zhodnoťte nové príležitosti a zostaňte s ľuďmi, ktorí sa vám najviac páčia.

Škorpión – Mesiac je v zlom postavení a vy ste unavení: môže to byť kvôli rozhodnutiam a diskusiám posledných dní.  V práci by od začiatku decembra mohlo prísť niečo dobré!

Strelec – Nasledujúcich pár týždňov, čo sa týka pocitov, bude priaznivých. V práci sa začnite rozhliadať: čoskoro budete mať zaujímavé obdobie.

Kozorožec – Na vašej strane budú Mesiac a Venuša: záležitosti v láske sú v porovnaní so začiatkom mesiaca teraz oveľa lepšie. V práci sa nenecháte nikým ovplyvňovať a zostávate pevne pri svojich nápadoch: to je vaša sila.

Vodnár – V nedeľu môžete byť neistý z pocitov, najmä ráno. V práci sa snažte vyhnúť nudným domácim úlohám.

Ryby – Nastal čas vyriešiť problémy spojené s minulosťou, využite Mesiac, ktorý je ráno ešte priaznivý. V práci môžete byť popoludní rozrušený. Ale celkovo je to uspokojujúce obdobie.