Horoskop na nedeľu 28. marca: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: YouTube

  • Horoskop na nedeľu 28. marca 2021
  • Znamením dňa je Strelec

    Čo predpovedajú hviezdy na zajtrajší deň pre všetky znamenia zverokruhu? Na našej stránke Peepl.sk vám pravidelne prinášame horoskopy, ktoré odhalia, aký vás čaká deň podľa talianskych astrológov.

 

Nižšie vám ponúkame prehľad toho, aký deň čaká zajtra všetky znamenia.

Horoskop na nedeľu 28. marca 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Mesiac bude v opozícii, čo môže spôsobiť isté problémy. Ak existujú v práci nejaké návrhy, starostlivo ich zvážte.

Býk – Láska môže byť už od februára skúšaná, ak stojí za to, treba za ňu bojovať. V práci vám tento mesiac umožní uplatniť sa.

Blíženci – Mesiac je na vašej strane, teraz sa zotavujete z posledných dvoch dní. V práci nepodceňujte dôležité stretnutia.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Snažte sa nezamotávať do negatívnych myšlienok v láske. V práci nemôžete hneď očakávať riešenie, ak máte problémy.

Polročný kurz taliančky pre začiatočníkov za 20 Eur >>>TU

Lev – S človekom narodeným v znamení Váh môžete zažiť krásnu emóciu. Pozitívny deň pre pocity. V práci je potrebné vyriešiť ekonomické otázky, začína sa fáza obnovy.

Panna – Nastal čas vyznávať lásku a dobehnúť všetok stratený čas. V práci je ľahké urobiť veľa rozhodnutí, pretože ste odhodlaní.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Mesiac je vo vašom znamení, dobrý deň z pohľadu lásky. V práci je lepšie zostať pokojný a urobiť si analýzu profesionálnej situácie.

Škorpión – Vhodné obdobie pre lásku, buďte viac odvážnejší. V práci nie je ľahké nepodľahnúť provokáciám.

Strelec – S ľuďmi narodenými v znamení Leva a Váh môžu vzniknúť krásne emócie, vynikajúca nedeľa pre city. V práci je všetko nové vzrušujúce. Ste znamením dňa.

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Ťažká nedeľa pre páry v kríze, aj keď je úvodná časť dňa pozitívna. V práci sa snažte čo najviac relaxovať!

Vodnár – Vyznajte sa viac zo svojich pocitov, dlho ste to už nespravili. V práci sa pomaly zotavujete, najmä ak je vaša profesia spojená s kontaktmi s ľuďmi.

Ryby – Koniec marca bude pozitívny z pohľadu pocitov, ideálny deň na rozhovor. V práci môžu prísť dobré správy, ale všetko závisí od toho, čo môžete urobiť.

Zdroj: Corriere della Citta