horoskop

Horoskop na nedeľu 25. augusta: Znamenie dňa môže prežiť dôležitý moment

  • Horoskop na nedeľu 25. augusta
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 25. augusta.

BARAN

Komplikovaná nedeľa pre Baranov, miestami až psychicky náročná. Buďte opatrní v láske, najmä ak riešite dva vzťahy súčasne, mohlo by dôjsť k odhaleniu.

BÝK

Nesmiete sa báť zmien, či už v citoch alebo v profesionálne sfére. Niekedy je otočenie strany najlepšou vecou, ktorú môžete urobiť, prináša dokonca výhody.

BLÍŽENCI

V citovej oblasti sa veci zlepšujú, zatiaľ čo v profesionálnej a pracovnej sfére stále pretrvávajú problémy. Tie môžu súvisieť aj s financiami.  Nedeľu snažte zrelaxovať a oddýchnuť si, potrebujete to.

>>>Dvom znameniam tento rok prajú hviezdy v láske: Ste medzi nimi?

RAK

Raci by mohli prežiť dôležitý moment v ich živote. Prežívate síce dni ako na hojdačke, no hviezdy sú vám naklonené, využite to. Dominovať budú city a láska. Ste znamením dňa.

LEV

Trochu nervózny a rozrušený deň. Pokúste sa v nedeľu obnoviť pokoj, pretože neexistujú žiadne dôvody na to, aby ste boli nervózni. Hviezdy sú stále na vaše strane, mohlo by sa dariť citom.

PANNA

Panna môže v nedeľu podľa Paola Foxa pocítiť isté menšie problémy v citovej oblasti, ale nebude to nič neprekonateľné. Ste totiž oveľa silnejší a pokojnejší ako kedysi.

VÁHY

Ak dnes musíte pracovať, na pracovisku existujú stále určité problémy, cítite sa nespokojní. Lepšie je to v citoch a láske, či ste zadaní alebo slobodní. Môžu totiž vzniknúť nové vzťahy, dajte si pozor, aby ste si nevybrali príliš nespoľahlivých ľudí.

ŠKORPIÓN

Buďte opatrní predovšetkým v medziľudských a rodinných vzťahoch. Viac by ste sa mali starať o vaše telo, pozorne ho sledujte a nepodceňujte signály, ktoré vám vysiela. Pokúste sa oddýchnuť si.

STRELEC

Strelcov čaká podľa Paola Foxa trochu nervózny deň. Dajte si pozor, aby ste zlú náladu nepreniesli aj do vzťahu, mohlo by to narušiť váš rodinný pokoj. Väčšiu pozornosť venujte veciam, o ktorých sa hovorí.

>>>Ako vám išiel na škole slovenský jazyk? Otestujte sa v našom kvíze

KOZOROŽEC

Nedeľa bude venovaná emóciám, len dávajte pozor, na koho ich nacielite. V skutočnosti vás niekedy priťahuje vášeň, no nie je to správna cesta a nestačí to.

VODNÁR

Ste vo fáze zmeny a tak to bude aj v nedeľu. To vám prináša veľa stresu, namä v profesionálnej oblasti, ale nenechajte sa odradiť, pretože mnohé iné zmeny budú pozitívne.

RYBY

Snažte sa dať v nedeľu viac priestoru láske a uvidíte, že všetko bude v poriadku, prídu pozitívne emócie. V profesionálnej oblasti síce nie sú žiadne veľké zisky, no môžu prísť nejaké dobré správy.