Dvom znameniam tento rok prajú hviezdy v láske: Ste medzi nimi?

Všetky znamenia zverokruhu ovplyvňujú mnohé faktory, pracovné, zdravotné, rodinné, či tie zamerané na lásku, o ktorej bude reč v nasledujúcich riadkoch. Možno  k vám prislúcha práve znamenie, ktorému bude láska priať tento rok.

Tak ako každý rok, aj rok 2019 bude niektorým znameniam naklonený k láskyplným záležitostiam viac ako iným. Samozrejme, že každý človek túži po láske, bez ohľadu na vek, všetci majú právo nájsť milovanú osobu. Niekomu sa však pošťastí skôr, iný si musí na ten čarovný okamih chvíľu počkať.

V niektorých situáciách zohráva úlohu šťasteny iba náhoda, ktorá sa podujme na spojení dvoch zaľúbencov, no karty zamiešať môže takisto práve správna konštelácia hviezd na oblohe.

V priebehu tohto roka sa bude usmievať šťastena lásky najmä na Strelca. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto ohnivom znamení sa môžu tešiť na prílev novej energie. So svojou láskou budete prežívať pohodové krásne chvíle, ak by sa aj objavil nejaký mráčik a nebodaj by prišla búrka, onedlho sa určite vyjasní. Aj keď Strelci radi cestujú, začnú si pomaly uvedomovať, že rodinný život je pre nich významný. Po nepriaznivom a vrtkavom pracovnom období im bude lahodiť pokojný oddych pri svojej druhej polovičke v pohodlí domova, či na spoločnej dovolenke.

Foto: unsplash.com

Ďalšie znamenie, ktorému sa bude dariť v láske je vzdušné znamenie Váhy, ktoré v letnom období zažijú nádherné milostné dobrodružstvo, niektoré osoby tak ako rýchlo do života prídu, tak aj odídu, ale niektoré zas môžu prerásť do hlbokého vzťahu. Upevnenie vzťahov v rodine bude v tomto období na správnom mieste. Nie je dôležité  zameriavať sa na chybné kroky z minulosti, ale posnažiť sa pochopiť druhých a naučiť sa aj odpúšťať. Hviezdy vám preto radia nehádať sa, neriešiť a radšej si zájsť na kľudnú prechádzku či obdarovať sa milým darom.

feminity.zoznam.sk