Horoskop na nedeľu 24. novembra: Vodnár pozor na lásku, Blíženci môžu začať novú cestu

Fotokoláž peepl.sk, foto: pixabay.com

  • Horoskop na nedeľu 24. novembra
  • Znamením dňa je Kozorožec

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop pripravený astrológom Paolom Foxom na nedeľu 24. novembra.

BARAN

Mali by ste sa pokúsiť presvedčiť sami seba, že občasné otočenie strany je tou najlepšou voľbou, aby ste mohli začať znova a aby ste sa zlepšili, dokonca aj vo vašej práci. Skúste sa pozrieť do budúcnosti. Zotavenie v citoch, pokiaľ dávate viac priestoru láske a priateľstvu.

BÝK

V týchto dňoch pociťujete isté problémy. Možno ide o príliš veľa výdavkov, dokonca aj nepredvídaných, ktoré zaťažujú vašu finančnú situáciu. Paolo Fox upozorňuje na vzťahy medzi rodičmi a deťmi, maximálna opatrnosť viesť dialóg je nevyhnutná. Zabránite tak nedorozumeniu.

BLÍŽENCI

Nedeľa bude pre vás pozitívnym a zaujímavým dňom. Môžete začať novú cestu, a to vďaka zásahu niektorých priateľstiev, ktoré vám môžu pomôcť aj v profesionálnej sfére.

>>>Viete podľa mena určiť, akému športu sa venujú slovenskí športovci? Otestujte sa v kvíze

RAK

Podľa dnešného horoskopu, nie všetko ide tak, ako by ste chceli, naozaj, existujú nevyriešené otázky, ktoré by ste chceli objasniť a to vás robí nervóznymi. Paolo Fox radí, skúsiť požiadať niekoho o pomoc.

LEV

Paolo Fox predpovedá Levom trochu tlmený deň, v ktorom prevláda únava. Potrebujete viac odpočinku, dnes sa snažte robiť len tie najnevyhnutnejšie záležitosti. Vyhnite sa vážnym diskusiám. Ak môžete všetko presunúť na zajtra, veci budú lepšie, aj s ohľadom na city a lásku.

PANNA

Paolo Fox predpovedá pozitívny deň, v ktorom by mohli prísť dobré správy, pravdepodobne týkajúce sa odbornej sféry. Dokonca aj v citovej oblasti je to lepšie, deň je tak zaujímavý, pokiaľ sa nedržíte minulosti, ktorú by ste teraz mali uzavrieť.

VÁHY

Nedeľa je vhodná na zotavenie v porovnaní s predchádzajúcimi dňami, aj keď stále existuje situácia, v ktorej sa musíte prekonávať. Môže sa objaviť trochu viac fyzickej a duševnej únavy, a to vás robí nervóznymi. Pokúste sa relaxovať.

>>>Vieme, aký bude program na Štedrý deň: Klasiku odvysiela iná televízia

ŠKORPIÓN

Trochu stresujúci a podceňovaný deň pre Škorpiónov. Existuje fyzická a duševná únava, pokúste sa nájsť spôsob, ako obnoviť vašu formu. Je čas pozrieť sa dopredu a urobiť nové plány do budúcnosti, neriešite viac otázky minulosti.

STRELEC

Podľa predpovedi Paola Foxa je pre Strelca potrebná opatrnosť vo všetkých ohľadoch. Vyhnite sa fyzickému úsiliu a námahe. Potrebujete tiež pozornosť, pokiaľ ide o city, je tu nejaký problém a necítite sa úplne pokojne. Premýšľajte predtým, ako niečo poviete.

KOZOROŽEC

Kozorožci budú mať zaujímavý záver týždňa. Paolo Fox nemá žiadne pochybnosti, že koniec novembra bude uprednostňovaný pre všetkých tých, ktorí sa chcú oslobodiť od minulosti. Dôležité stretnutia v citovej oblasti. Ste znamením dňa.

>>>Dokážete podľa názvu slovenských pesničiek určiť, kto ich naspieval? Otestujte sa v kvíze

VODNÁR

Dnešok je hlavne o citoch. Vo všeobecnosti ste opatrnejší v milostných vzťahoch a tak v tejto oblasti môžete mať menšie problémy. Vyhnite sa láskam, ktoré nemajú budúcnosť, kroťte vaše vášne. Musíte začať premýšľať o stabilnej budúcnosti.

RYBY

U Rýb môžu v nedeľu vzniknúť nejaké ťažkosti vo vzťahoch k ostatným. Ideálne to nebude ani v láske a dokonca ani v práci, potrebujete viac trpezlivosti a hlavne dnes na nič nemyslieť.