Horoskop na nedeľu 22. novembra: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Facebook

  • Horoskop na nedeľu 22. novembra 2020
  • Znamením dňa je Škorpión

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop pripravený talianskym astrológom Paolom Foxom na nedeľu 22. novembra:

Baran – Priaznivý vplyv Slnka, možno budete mať isté špeciálne stretnutie. V práci vám chýba sústredenie, musíte tvrdo pracovať, aby ste niečo dokázali.

Býk – Venuša je v opozícii: ak blízka osoba nereaguje na vaše požiadavky, môžete byť oveľa menej chápaví. V práci chcete pokračovať vo svojich projektoch či povinnostiach, neunáhlite sa však a dávajte pozor na peniaze.

>>>Záchranná akcia vyčerpaného psíka v Slovenskom raji: Život mu zachránila skupina turistov

Blíženci – Nedeľa nebude ničím výnimočná, môžete pociťovať menšie pochybnosti. Popoludní by sa mohol vyskytnúť v domácnosti problém, ktorý treba vyriešiť.

Rak – Mesiac a Venuša sú na vašej strane: vynikajúca správa pre lásku a objasnenie citovej situácie. V práci sa vráti istá rovnováha, i keď môžu nastať isté zmeny.

Lev – Po dvoch náročných dňoch pôjde o deň, ktorý bude celkovo pozitívny na pocity. Ak sa vám v práci naskytá možnosť profesionálneho rastu, pozorne zvážte všetky možnosti.

Panna – Mesiac je v opozícii: ťažký deň v oblasti citov, nechoďte proti nikomu. V práci je vhodný čas na začatie nových projektov či úloh.

Váhy – Ak sa nedávno zrodila nová láska, je najlepší čas na konfrontáciu. V práci bude do konca decembra ťažké nájsť riešenie právnych alebo finančných problémov.

Škorpión – Venuša a Mesiac sú priaznivé: využite príležitosť a prežite krásne emócie. V práci konečne skončila istá dávka napätia. Ak si musíte medzi niečím vybrať, pokúste sa myslieť pokojne. Ste znamením dňa.

Strelec – Mesiac je v zlom postavení, v nedeľu sa môžete cítiť bez sily a energie. V práci si môžete robiť plány z dlhodobého hľadiska. Prídu dobré správy.

Kozorožec – Venuša je opäť priaznivá, nedovoľte, aby práca zasahovala do vzťahu. V práci sa cítite veľmi energicky, ale niektorí ľudia nespolupracujú tak, ako by mali.

>>>Poznáte autorov najslávnejších literárnych diel? Otestujte sa v jednoduchom kvíze

Vodnár – Vzťahy, ktoré vzniknú v tomto období, sú krehké, môže vzniknúť viacero problémov. Z pracovného hľadiska môžu prísť isté riešenia v decembri.

Ryby – Mesiac je vo vašom znamení zverokruhu, nepodceňujte randenie, ak ste slobodní. V práci môžu tí, ktorí sú v kríze, vyriešiť istý problém. Jupiter je v dobrom postavení, mohlo by prísť niečo zaujímavé.