Horoskop na nedeľu 21. februára: Predpoveď Paola Foxa pre všetky znamenia

Foto: Instagram

  • Horoskop na nedeľu 21. februára 2021
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

 

Horoskop na nedeľu 21. februára 2021:

Horoskop pre znamenia Baran, Býk a Blíženci. Aký čaká tieto znamenia deň podľa hviezd?

Baran – Osoba v znamení Blíženca vám môže v dnešnej dobe dať ten pravý náznak lásky. Ak v práci pracujete s niekým, kto vás zastupuje (napríklad ako agent), možno budete chcieť všetko zmeniť. Je čas, aby ste začali od nuly.

Býk – Dávajte pozor na situácie, ktoré vedú k rozrušeniu. Pre páry, ktoré majú v posledných mesiacoch problémy, je to ťažké obdobie. Ak v práci s niekým spolupracujete, je možné, že s ním budete musieť diskutovať.

>>>Diktát na sobotu 20. februára: Nájdete v texte všetky pravopisné chyby?

Blíženci – Mesiac je vo vašom znamení a je v dobrom postavení k Venuši, prichádzajú úprimné emócie. V práci je vykonávanie zmien príjemné, ale buďte opatrní, aby ste nevytvorili príliš veľkú nestabilitu. Ste znamením dňa.

 

Horoskop pre znamenia Rak, Lev a Panna. Ktoré zo znamení bude mať najlepší deň?

Rak – Ešte chvíľu si musíte počkať a Mesiac vstúpi do vášho znamenia. Akokoľvek sa cítite emotívnejšie, chcete sa vrátiť späť do hry. K práci pristupujte nezávisle, v každom prípade cítite potrebu zotaviť sa z istých zmien.

Lev – Táto nedeľa môže konečne vrátiť vyrovnanosť tým párom, ktoré nie sú pod veľkým tlakom. Kreatívne osoby sú úrednostňované, i keď je Jupiter v opozícii. Ak niečo nie je v poriadku, je lepšie uzavrieť to a začať odznova inde.

Panna – Musíte sa starať o rodinné vzťahy: najmä v nedeľu vzhľadom na opačnú prítomnosť Mesiaca. V práci to nepreháňajte, dnešok využite skôr ako deň na zamyslenie.

 

Treťou trojicou sú znamenia Váhy, Škorpión a Strelec. Na čo sa môžu tieto znamenia tešiť?

Váhy – Ak prežívate dôležitý vzťah, môže sa posunúť ešte ďalej: nezabudnite, že máte na vašej strane Mesiac, Venušu a ďalšie priaznivé planéty. Ak vám dnes v práci napadne nejaký nápad, nezavrhnite ho. Ľudia, ktorí majú kontakty, ich musia začať využívať. 

Škorpión – Ak ste boli v poslednej dobe trochu na dne, mali by ste sa zastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo sa deje. V práci musíte zvládať zmeny a situácie, ktoré by mohli viesť k polemike.

Strelec – Snažte sa pochopiť, čo cítite! Mesiac je v opozícii, ale táto nedeľa môže priniesť určité porozumenie. V práci buďte pripravení: čoskoro by ste mohli urobiť zásadnú voľbu pre váš život.

 

Poslednou trojicou zverokruhu sú znamenia Kozorožec, Vodnár a Ryby. Ktoré znamenie bude mať pozitívny deň?

Kozorožec – Ak sa vzťah pokazí, možno je čas ho zastaviť. Posledné dva februárové dni budú veľmi sľubné. V práci sa snažte vyjasniť si niektoré veci s kolegami, aby ste predišli nervóznym situáciám.

Vodnár – V tejto chvíli, keď je Mesiac v dobrom postavení, možno predniesť dôležité reči. Vhodný čas na nové vzťahy. Ak v práci uvažujete o zmene, pokúste sa pohybovať opatrne. Vaše osobné úspechy však nie sú spochybnené. 

Ryby – Práve teraz musíte vyriešiť malé problémy v láske. Ak v práci uvažujete o zmene, pokúste sa postupovať opatrne: to, čo robíte, je vždy správne, musíte sa však prispôsobiť situáciám.