horoskop

Horoskop na pondelok 9. mája: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na pondelok 9. mája 2022
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 9. mája 2022:

Baran – Dobre bude na tom láska, ak sa vyskytli problémy, teraz je správny čas na vyjasnenie. V práci sa vyžaduje opatrnosť, nebuďte impulzívni. Začína sa fáza obnovy.

Býk – V láske sa v posledných dňoch vyskytli problémy, teraz ich možno vyriešiť. Vo všeobecnosti sa pokúste vyhnúť argumentom a problémom.

Blíženci – Ťažký deň, nie všetko pôjde podľa vašich predstáv. Musíte sa pokúsiť zostať pokojní, aj keď v láske či v práci môže vzniknúť niekoľko problémov a diskusií.

>>>Všeobecný kvíz 8 otázok: Preverte si vaše vedomosti v krátkom kvíze

Rak – Láska bola v poslednom čase komplikovaná, no v pondelok nepôjde rovno o najhorší deň. V niektorých veciach váhate, no ak si nie ste úplne istí, odolajte im.

Lev – Pozitívny deň v oblasti emócií a lásky. V práci je čas premýšľať, možno budete musieť čoskoro urobiť dôležité rozhodnutie. Ste znamením dňa.

Panna – V pondelok urobíte lepšie, keď sa vyhnete vážnym diskusiám vo vašom okolí. Je to deň plný nervozity. V práci nemôžete získať stabilitu, ktorú hľadáte.

Váhy – Ak ste slobodní, v najbližšej dobe môžu prísť dobré správy. Dajte si však pozor, aby ste sa zbytočne nenahnevali na niečo, čo nie je presne podľa vašich prestáv.

Škorpión – Pozitívny deň na lásku, utorok bude ešte lepší. Vyvarujte sa konfliktom v práci. Snažte sa nezaoberať záležitosťami, ktoré za to nestoja.

Strelec – V láske musíte byť úprimní, je to najdôležitejšia vec. Mesiac v znamení pomáha. Možné malé nedorozumenia a diskusie. Deň plný energie. Saturn zvyšuje túžbu po zmene.

Kozorožec – S Mesiacom vo vašom znamení, môžete prežiť pekné dni s osobou, na ktorej vám záleží. Napriek chaosu súčasnosti môžete nájsť riešenia. Dobrý deň na zotavenie.

Vodnár – Veľmi dobrý deň na lásku, využite to. Snažte sa veľmi nekritizovať okolie, čo by mohlo spôsobiť problémy. Náročný deň, viac sa uvoľnite.

Ryby – V láske môže vzninúť napätie, prípadne stres, ak ste v poslednom období uzavreli vzťah. Vo všeobecnosti existuje veľa neistôt, nevieme čo vlastne chcete.