Horoskop na sobotu 6. augusta: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na sobotu 6. augusta 2022
  • Znamením dňa je Lev

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 6. augusta 2022:

Baran – Hviezdy chránia pocity najmä v prvej časti dňa: dôverujte svojim inštinktom. V týchto dňoch môžete mať vyššie výdavky, skúste si dať na to pozor a viac si sledovať financie.

Býk – Na vašej strane máte Mesiac, a to vás núti žiť lásku jasne a bez podvádzania. Merkúr zase spôsobuje určitú neistotu, cítite sa unavení a nervózni.

>>>Poznáte plemená psov podľa fotky? Vyskúšajte sa otestovať v kvíze

Blíženci – V láske je lepšie robiť veci pokojne: klaďte dôraz na diskusie, hlavne ak treba niečo doriešiť. V práci môže konečne dôjsť k istej zmene, viacero vecí sa obnoví.

Rak – Vyhnite sa argumentom. Ak to nie je možné, odložte to aspoň na popoludnie. Možno bude potrebné urobiť nejaké rozhodnutie. V práci môžete naraziť na určitý problém.

Lev – Priaznivý deň pre nové stretnutia a emócie, predovšetkým pre slobodných. Dobre bude na tom práca, predovšetkým pre tých, ktorí sú nezávislí. Ak prídu návrhy na spoluprácu, postupujte opatrne. Ste znamením dňa.

Panna – Ráno môže začať trochu rozrušene, ale potom sa veci ustália. V práci robte veci pokojne, snažte sa odložiť všetko možné do budúceho týždňa. Dnešná diskusia nemusí byť obnoviteľná.

Váhy – Cítite sa trochu unavení, najmä ráno, no počas dňa budete viac energickí. V práci nepokračuje všetko tak, ako by ste chceli, na niektoré záležitosti treba čas.

Škorpión – Pokúste sa vyhnúť diskusiám a napätiu, existuje veľa nervozity a to môže mať vplyv na pár. V práci robte veci postupne a zbytočne sa neunáhlite, potrebná určitá opatrnosť.

Strelec – V citovej oblasti môžete byť zmätení, najmä ak vzťah dobre nefunguje. Dnešný deň je vhodný na stretnutia či už pre slobodných alebo si vyjdite von s kamarátmi. V práci sa necítite komfortne.

Kozorožec – Mohli by ste sa pokúsiť priblížiť k niekomu, na kom vám záleží: priaznivé obdobie. V práci vynakladáte veľa energie, musíte byť stále veľmi opatrní. Nové stretnutia v dohľade.

Vodnár – Môžu sa vyskytnúť problémy v medziľudských vzťahoch. Pokúste sa byť opatrní. V práci sa pustite do istých záležitostí, ktoré ste dlhšie odkladali, konečne môžete vidieť výsledky.

Ryby – Ráno sa začne tlmene, no popoludní sa budete cítiť lepšie. Dôležitý moment v pracovnej oblasti, musíme myslieť viac na budúcnosť.