Horoskop na štvrtok 4. augusta: Astrologická predpoveď pre všetky znamenia

  • Horoskop na štvrtok 4. augusta 2022
  • Znamením dňa sú Blíženci

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horosko na štvrtok 4. augusta:

Baran – Pozitívny deň na lásku, ale buďte opatrní, ak riešite súčasne dva vzťahy. Okolo vás môžu prebiehať niektoré zmeny, situácia sa čoskoro zlepší.

Býk – Disonantný Mesiac spôsobuje určité nepríjemné pocity v láske, najmä vo vzťahu s Vodnárom a Levom. V práci môžete dostať nejaké správy, ale musíme byť opatrní v právnej a byrokratickej oblasti.

>>>Dokážete správne odpovedať na 8 všeobecných otázok? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Zaujímavý deň na lásku. Zameriavajte sa na súčasnosť, zabudnite na veci z minulosti. V práci túžite po zmene, no zatiaľ si to nemôžete dovoliť. Ste znamením dňa.

Rak – Pozitívne dni na lásku. Robte veci hlavne s kľudom a pokojom. Zamerajte sa na problémy a pokúste sa ich vyriešiť či už v osobnom alebo pracovnom živote.

Lev – Vo štvrtok sa snažte byť pokojní. Mesiac v znamení spôsobí rozrušenia v oblasti citov. Nájdite si čas na veci, ktoré máte radi a robte to hlavne bez zbytočného zhonu a stresu.

Panna – Trochu zložitá situácia v láske, ak niečo nie je v poriadku, skúste to objasniť. Horoskop predpovedá v najbližšom období nové finančné či pracovné príležitosti.

Váhy – Priaznivý Mesiac vám pomôže hneď v niekoľkých záležitostiach. Okamih zotavenia po psychickej aj fyzickej stránke. Určite potrebujete viac odpočívať, vnútorne sa cítite veľmi unavení.

Škorpión – Disonantný Mesiac vyzýva k opatrnosti. Nenechajte sa odradiť problémami vo vzťahu. V práci by mohli prísť pozitívne správy, dokonca aj nejaké zmeny v pozíciách.

Strelec – Mesiac je priaznivý, ale stále existujú problémy v láske. Ak v minulých týdňoch došlo k rozchodu či odlúčeniu, môžete sa teraz vrátiť späť do hry.

Kozorožec – Vo vzťahu s Vodnárom či Škorpiónom môžu nastať problémy. Skúste si viac oddýchnuť, vaše telo to potrebuje. V práci sa venujte len bezpečným úlohám či projektom.

Vodnár – Nie ste si istí vzťahom, ktorý prežívate. Musíte sa sústrediť na seba a nájsť mier. V práci máte teraz dosť povinností, mohlo dôjsť aj k mnohým zmenám.

Ryby – Práca je v centre vašich myšlienok, a to by mohlo mať negatívny vplyv na lásku či vzťahy. Ak musíte spraviť dôležité rozhodnutie, zoberte si na to viac času a poriadne premýšľajte.