Horoskop na sobotu 30. júla: Predpoveď pre všetky znamenia zverokruhu

  • Horoskop na sobotu 30. júla 2022
  • Znamením dňa je Rak

Čo si na dnešný deň pre vás pripravili hviezdy? Bude sa vám dariť, zažijete príjemný deň s vaším partnerom alebo na vás ešte len ten pravý niekde čaká? Prečítajte si, ako by mohol pre vás dnešný deň vyzerať a či vám prípadne hviezdy niečo radia.

Horoskop na sobotu 30. júla 2022:

Baran – Zlepšia sa záležitosti srdca, ak sa vyskytnú nejaké problémy, je teraz ľahšie o tom hovoriť a vyriešiť ich. V práci, nepôjde všetko podľa vašich predstáv, mnohí sa môžu rozhodnúť začať od nuly.

Býk – Nebude to ideálny deň, môžete pocítiť viacej nepokojov. V láske sa snažte zostať pokojní, možné problémy najmä s Vodnárom a Škorpiónom. Znepokojujú vás niektoré ekonomické záležitosti.

>>>Ako sa volajú herci, ktorí si zahrali v slávnych filmoch? Otestujte sa v kvíze

Blíženci – Bolo by lepšie odložiť otázky lásky a práce na iný deň. V sobotu bude lepšie zostať v pokoji. Veľmi ľahko sa môžete na niekoho nahnevať, dajte si na to pozor.

Rak – Pozitívny čas na lásku! Výzvy je možné prekonať ľahko, stačí stanoviť realistické ciele. Práve teraz prežívate obdobie, kedy sa veľmi zameriavate na budúcnosť. Ste znamením dňa.

Lev – Pýcha by vám mohla brániť v láske, zbytočne si tak vytvárate komplikácie. Pokúste sa odložiť trnité problémy na neskôr. Čoskoro môže prísť pozitívna správa.

Panna – Páry môžu zažiť komplikované obdobie odcudzenia: buďte opatrní. Slobodní hľadajúci lásku by sa nemali dostávať do depresií, myslite pozitívne. V práci starostlivo vyhodnoťte nové návrhy či úlohy.

Váhy – Veľmi pozitívny deň pre lásku, dokonca aj slobodní by mohli mať dôležité stretnutia. V práci musíte byť opatrní, zbytočne sa nehádajte: riskujete vznik väčších problémov.

Škorpión – Dobrý deň na lásku, môžete sa vrátiť späť do hry. Ak ste slobodní a neurobíte však nič pre to, nemôžete čakať, že niekoho nového spoznáte. Pokúste sa obmedziť vaše výdavky či investície.

Strelec – Nie je práve najlepší čas na lásku, musíte byť opatrní a snažiť sa obmedziť konflikty. Deň bude lepší v oblasti práce, no určite nepodceňujte stretnutia.

Kozorožec –  Láska je v tomto období komplikovaná, v auguste by mohli nastať nejaké problémy. V práci môžete začať premýšľať o budúcnosti, aj keď musíte prehodnotiť všetky okolnosti, ktoré na to môžu vplývať.

Vodnár – Mali by ste si nejaký čas oddýchnuť a relaxovať, pociťujete veľa únavy. V láske sa veci zlepšujú, dokonca aj slobodní si môžu naplánovať zaujímavé stretnutia. V práci nejde všetko tak, ako si prajete, ale nezúfajte.

Ryby – Vaša nálada nebude najlepšia, ľahko ostanete podráždení. V láske by bolo lepšie odložiť nejaké rozhodnutia. Práca by mohla byť zdrojom stresu a únavy, možné diskusie. Radšej zostaňte v pokoji.